Ocelová města - Architektura logistiky ve střední a východní Evropě

Autor: Česky2019VI PERrating - 5rating - 5rating - 5rating - 5rating - 5 100%

V zemích střední a východní Evropy se prudce rozvíjí jistý druh průmyslu, který nic neprodukuje. Skladování, balení, třídění, montování a další vedlejší procesy výroby a distribuce se odehrávají v rozsáhlých logistických parcích, jejichž plocha se v průměru zdvojnásobí každé čtyři roky. Vydáno ve spolupráci s Park Books, Curych. Texty: anglicky, česky

650 
včetně dph
skladem

Doporučená cena 990 Kč - SLEVA

Název: Ocelová města - Architektura logistiky ve střední a východní Evropě  ISBN: 978-80-270-7038-1  Jazyk: Česky  Rok:   EAN: 9788027070381  Hmotnost: 1.80 kg  Vazba: vázaná s přebalem  Počet stran: 364  Rozměr: 170 × 230  mm  Nakladatel: VI PER
  • Doprava od 95 Kč
  • Výdejní místa od 69 Kč
  • Osobní odběr ZDARMA
  • Doprava ZDARMA od 2500 Kč
informace ke knize

Detail knihy ~ Ocelová města - Architektura logistiky ve střední a východní Evropě, kolektiv autorů

Ocelová města, jak je někteří místní nazývají, svými stovkami tisíc metrů čtverečních zabírají stále více zemědělské půdy, ovlivňují životy mnoha obyvatel a vytvářejí zcela nové vztahy. Autoři publikace zkoumají jejich dopad na krajinu a společnost a z různých pohledů odkrývají architektonické, prostorové, legislativní, ekonomické, sociální a ekologické souvislosti systému logistiky nejen v tomto regionu.

Kniha vykresluje logistická centra ve třech měřítcích: jako architektonicko-krajinnou figuru velikosti menšího města, jako sítě překreslující mapu Evropy, definující vlastní teritorialitu, a jako každodenní svět pracovníků uvnitř a obyvatel okolo nich.

Kniha obsahuje kromě textů dvě fotoeseje a podrobné mapové analýzy.

Do knihy přispěli Rutvica Andrijasevic, Kateřina Frejlachová, Adrian Hyrsz, Tomáš Khel, Jan Kolský, Bob Kuřík, Jesse LeCavalier, Lukáš Likavčan, Petr Mezihorák, Víctor Munoz Sanz, Tonia Novitz, Miroslav Pazdera, Zdeněk Porcal (Studio Flusser), Tadeáš Říha, Hannah Schling, Pavel Suchan, Daniel Šitera, Martin Špičák, Philip Ursprung, Ina Valkanova, Jan Vopravil.

Ocelová města - Architektura logistiky ve střední a východní Evropě

Recenze knihy ~ Ocelová města - Architektura logistiky ve střední a východní Evropě, kolektiv autorů

rating - 5rating - 5rating - 5rating - 5rating - 5 100%

„Doporučuji.“

Ověřený zákazník  23.9.2020  Heureka.cz