Private Views: A High-Rise Panorama of Manhattan

Autor
InformaceAnglicky, 2019
PopisKniha umělkyně Andi Schmied prezentuje výhledy z 25 nejluxusnějších obytných mrakodrapů na Manhattanu a téma kriticky hodnotí v textech. Kniha vyšla p…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
1 750
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelVI PER
ISBN978-80-270-8358-9
EAN9788027083589
JazykAnglicky
Rok vydání
Hmotnost1.80 Kg
Rozměr315x235 mm
Vazbavázaná
Počet stran228

Bližší informace o knize "Private Views: A High-Rise Panorama of Manhattan"

Kniha umělkyně Andi Schmied prezentuje výhledy z 25 nejluxusnějších obytných mrakodrapů na Manhattanu a téma kriticky hodnotí v textech. Kniha vyšla pouze v angličtině. Private Views: A High-Rise Panorama of Manhattan, autor Andi Schmied.


Anotace knihy " Private Views: A High-Rise Panorama of Manhattan, autor Andi Schmied"

Kniha s názvem Private Views: A High-Rise Panorama of Manhattan je projektem maďarské architektky a umělkyně Andi Schmied. Prezentuje výhledy z 25 nejluxusnějších obytných mrakodrapů na Manhattanu, které Schmied dokumentovala, když se vydávala za maďarskou miliardářku kupující byt.
Navzdory ikonické povaze panoramatu Manhattanu existují pouze čtyři místa, odkud může veřejnost tento pohled zažít, a to za cenu vstupného: Empire State Building, Rockefeller center, ONE World Trade Center a Edge na Hudson Yards. Všechny ostatní pohledy z výšky jsou soukromým privilegiem majitelů těch nejluxusnějších bytů.

Andi Schmied v knize nabízí vhled do tohoto elitního světa, představuje surrealistické strategie přesvědčování realitních makléřů a umožňuje čtenářům obejít vrátné těchto luxusních nemovitostí. Čtenář uvidí západ slunce z Trump Tower, výhled ze soukromého klubu nejvyšší obytné stavby na planetě a ukázky těch nejluxusnějších materiálů, jako je sibiřský mramor používaný na vany s výhledem na Sochu svobody.

Kniha je rozdělena do čtyř hlavních sekcí: rozhovoru s autorkou a jejím alter egem, fiktivní miliardářkou Gabriellou, fotografií nemovitostí a přepisem dialogů s realitními agenty, informativních textů o světě luxusních nemovitostí a autorských esejí. Texty se zabývají mimo jiné historií výhledu, problematikou stínů, které tyto budovy vrhají, tzv. prodejními galeriemi, vybavením bytů a jejich inscenování za účelem prodeje, vzorky těch nejluxusnějších materiálů a mnoha dalšími..
VI PER

Obsah knihy: Private Views: A High-Rise Panorama of Manhattan

Private Views: A High-Rise Panorama of Manhattan - examplesPrivate Views: A High-Rise Panorama of Manhattan - examplesPrivate Views: A High-Rise Panorama of Manhattan - examplesPrivate Views: A High-Rise Panorama of Manhattan - examplesPrivate Views: A High-Rise Panorama of Manhattan - examplesPrivate Views: A High-Rise Panorama of Manhattan - examplesPrivate Views: A High-Rise Panorama of Manhattan - examplesPrivate Views: A High-Rise Panorama of Manhattan - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz