Mona Lisa - Beletrizovaná výpověď o skutečné krádeži nejslavnějšího obrazu z Louvru...

Autor
InformaceČesky, 2012
PopisBeletrizovaná výpověď o SKUTEČNÉ KRÁDEŽI NEJSLAVNĚJŠÍHO OBRAZU Z LOUVRU… Přijměte pozvání do barvitého světa Paříže roku 1911!
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelMetafora
ISBN80-7359-347-6
EAN9788073593476
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.31 Kg
Rozměr135 × 206 mm
Vazbavázaná
Počet stran240

Bližší informace o knize "Mona Lisa - Beletrizovaná výpověď o skutečné krádeži nejslavnějšího obrazu z Louvru..."

Beletrizovaná výpověď o SKUTEČNÉ KRÁDEŽI NEJSLAVNĚJŠÍHO OBRAZU Z LOUVRU… Přijměte pozvání do barvitého světa Paříže roku 1911! Mona Lisa - Beletrizovaná výpověď o skutečné krádeži nejslavnějšího obrazu z Louvru..., autor Morton Carson.


Anotace knihy " Mona Lisa - Beletrizovaná výpověď o skutečné krádeži nejslavnějšího obrazu z Louvru..., autor Morton Carson"

Co by mohlo být výnosnější než krádež nejznámějšího obrazu světa? A právě tohle je plán, který se zrodí v hlavě markýze Eduarda Valfierna. Nic menšího než ukradnout ze zdi Louvru samotnou Monu Lisu! Proč by ale nakonec musela být na prodej jenom jedna? Může jich přece být rovných šest! Šest identických kopií, k nerozeznání od originálu.
Zpočátku jde Valfiernův plán hladce, ale všechno se začne hroutit, když protřelého podvodníka zasáhne láska. Láska k paní Ellen, manželce panovačného Joshuy Harta, shodou okolností markýzova nejbohatšího, ale bohužel i nejmstivějšího zákazníka.
Ožívá před námi okouzlující paleta barev secesní Paříže, s veškerou její starosvětskou romantikou. Příběh se řítí vpřed jako vlny rozbouřené Seiny a vrcholí během jiné skutečné události té doby – ničivé povodně Paříže..
Metafora

Obsah knihy: Mona Lisa - Beletrizovaná výpověď o skutečné krádeži nejslavnějšího obrazu z Louvru...

Mona Lisa - Beletrizovaná výpověď o skutečné krádeži nejslavnějšího obrazu z Louvru... - examplesMona Lisa - Beletrizovaná výpověď o skutečné krádeži nejslavnějšího obrazu z Louvru... - examples

Omlouváme se našim zákazníkům, vzhledem k dovolené objednávky od 30.7. do 8.8.2021 budou expedovány ihned 9.8.2021. Většinu zboží máme skladem.

Děkujeme za pochopení