Moderní česká kniha - trilogie

Autor
InformaceČesky, 2004, 2009, 2010
PopisVšechny tři díly edice Moderní česká kniha: Kniha v českém kubismu, Foto/montáž před tiskem, Knižní obálky Josefa Čapka
více informací
Dostupnostdo týdne
Cena s DPH
5 999
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelKant
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost1.41 Kg
Rozměr280 x 230 mm
Vazbavázaná
Počet stran978

Bližší informace o knize "Moderní česká kniha - trilogie"

Všechny tři díly edice Moderní česká kniha: Kniha v českém kubismu, Foto/montáž před tiskem, Knižní obálky Josefa Čapka Moderní česká kniha - trilogie, autor Alena Pomajzlová, Jindřich Toman.


Anotace knihy " Moderní česká kniha - trilogie, autor Alena Pomajzlová, Jindřich Toman"

V roce 2004 vyšel péčí nakladatelství Kant první svazek Kniha v českém kubismu, zaměřený na vliv, jaký mělo moderní lomené tvarosloví počátku dvacátého století na knižní grafiku.

Třetí díl ediční řady Moderní česká kniha je věnován tvorbě Josefa Čapka. Zaměřuje se především na nejviditelnější část práce pro knihu - na obálky, kterými se Čapek ve dvacátých letech minulého století výrazně zapsal do dějin moderní knižní kultury.


Třetí díl ediční řady Moderní česká kniha je věnován tvorbě Josefa Čapka. Zaměřuje se především na nejviditelnější část práce pro knihu - na obálky, kterými se Čapek ve dvacátých letech minulého století výrazně zapsal do dějin moderní knižní kultury..
Kant

Obsah knihy: Moderní česká kniha - trilogie

Moderní česká kniha - trilogie - examplesModerní česká kniha - trilogie - examplesModerní česká kniha - trilogie - examplesModerní česká kniha - trilogie - examplesModerní česká kniha - trilogie - examplesModerní česká kniha - trilogie - examplesModerní česká kniha - trilogie - examplesModerní česká kniha - trilogie - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz