Miroslav Šašek

Autor
InformaceČesky, 2021
PopisPonořte se do světa kouzelných ilustrací Miroslava Šaška, českého spisovatele a ilustrátora, který procestoval celý svět. Mnozí z nás znají jeho tvorb…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
499
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelUniversum
ISBN9788024273624
EAN9788024273624
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost1.90 Kg
Rozměr243x261 mm
Vazbapevná
Počet stran112

Bližší informace o knize "Miroslav Šašek"

Ponořte se do světa kouzelných ilustrací Miroslava Šaška, českého spisovatele a ilustrátora, který procestoval celý svět. Mnozí z nás znají jeho tvorbu zejména v podobě řady turistických průvodců pro děti nazvaných To je… S lehkostí sobě vlastní a s velkou úctou k zobrazovaným místům v nich dětem i dospělým představil mnoho světových metropolí a dalších míst – Paříž, Londýn, New York, Hongkong, ale také například Austrálii, americkou kosmickou základnu Cape Canaveral a mnoho dalších. Miroslav Šašek, autor Martin Salisbury.


Anotace knihy " Miroslav Šašek, autor Martin Salisbury"

Získaly si světovou proslulost a motivy z jejich ilustrací se objevují i na pohlednicích, plakátech a užitkových předmětech. Šašek však nezůstával jenom u knih pro děti. Kromě průvodců po městech a zemích vydal další autorské knížky, řadu titulů ilustroval, pro rádio Svobodná Evropa, kde pracoval v padesátých letech 20. století jako hlasatel, herec a ilustrátor, později pravidelně psal a namlouval fejetony a postřehy ze svých cest po světě. Seznamte se spolu s námi s jeho bohatou tvorbou, ale i s Miroslavem Šaškem jako člověkem, mezinárodně uznávaným umělcem a světoběžníkem. Jeho domovem byla celá planeta. To byl… Miroslav Šašek..
Universum

Obsah knihy: Miroslav Šašek

Miroslav Šašek - examplesMiroslav Šašek - examplesMiroslav Šašek - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz