Banksy

Autor
InformaceČesky, 2021
PopisBanksy je legenda. Banksy je ikona. Banksy je názor. Banksy je životní styl, člověk, umělec a vizionář, který se dostal mimo škatulky konvenčního myšl…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
799
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelUniversum
ISBN9788024274195
EAN9788024274195
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost1.90 Kg
Rozměr243x261 mm
Vazbapevná
Počet stran168

Bližší informace o knize "Banksy"

Banksy je legenda. Banksy je ikona. Banksy je názor. Banksy je životní styl, člověk, umělec a vizionář, který se dostal mimo škatulky konvenčního myšlení i společnosti. Jeho umění bylo možné vidět v ulicích mnohem dříve, než se o nějakém street art vůbec začalo mluvit a stalo se trendy. Banksy, autor Alessandra Mattanzaová.


Anotace knihy " Banksy, autor Alessandra Mattanzaová"

Jeho obrazy visely v nejprestižnějších muzeích umění světa. Vyzbrojen pouze šablonou způsobil revoluci v samotných základech uměleckého světa. Je jedinou osobou na světě, jejíž umění zná celá planeta, ale nikdo neví, o koho se ve skutečnosti jedná. Jeho obraz se vydražil za neuvěřitelných 29 milionů korun, aby se následně sám skartoval. Kniha o Banksym nikdy nemůže být obyčejnou knihou, stejně jako umělec, o kterém pojednává – je stejně výjimečná jako Banksy sám. Seznamte se s Banksym a s jeho uměním v detailech, které nám tento umělec dovolil poznat..
Universum


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz