Míla Fürstová: Všechny mé řeky - luxusní vydání

Autor: Česky2019Universum

Představujeme vám luxusní vydání výjimečné umělecké knihy o životě a díle Míly Fürstové, významné české umělkyně žijící ve Velké Británii. Publikace vychází v limitovaném nákladu sto kusů a obsahuje vzácný grafický list, vlastnoručně podepsaný přímo umělkyní, který jistě ocení každý sběratel.

9 999 
včetně dph
skladem
Název: Míla Fürstová: Všechny mé řeky - luxusní vydání  ISBN: 9788076178960  Jazyk: Česky  Rok:   EAN: 9788076178960  Hmotnost: 1.95 kg  Vazba: pevná  Počet stran: 256  Rozměr: 264 x 310 mm  Nakladatel: Universum
  • Doprava ZDARMA
  • Výdejní místa ZDARMA
  • Osobní odběr ZDARMA
  • Doprava ZDARMA od 2500 Kč
informace ke knize

Detail knihy ~ Míla Fürstová: Všechny mé řeky - luxusní vydání, Míla Fürstová

Kniha plná nádherných uměleckých děl je retrospektivou dosavadní tvorby této české umělkyně, jež se do podvědomí široké veřejnosti dostala zejména v roce 2014 vytvořením přebalu alba Ghost Stories britské hudební skupiny Coldplay. Její díla mají ve svých sbírkách nejen přední světové galerie, ale také například britská královna Alžběta II. Celosvětově uznávaný kurátor Grayson Perry umístil její monumentální grafiku All the Rivers That Flow Through Me mezi nejvýznamnější současné umělce na legendární Summer Exhibition Royal Academy of Art. Česká veřejnost zná její dílo v podobě monumentální kompozice křídel pro firmu Mattoni. Míla Fürstová splétá pavučiny snů a reality, její díla jsou výjimečná svou osobitostí a hloubkou výpovědi. Vydejte se spolu s námi po stopách její umělecké cesty a odhalte krásu a jemnou poetiku děl, která jsou intimním portrétem lidské duše z pohledu ženy a výrazné umělecké osobnosti.

Míla Fürstová: Všechny mé řeky - luxusní vydání