Leonardo da Vinci - Malířské a kreslířské dílo

Autor
InformaceČesky, 2005
Upozorněníantikvariátní, jako nová
PopisObrovský artefakt Leonardo da Vinci přináší úplné dílo slavného italského génia - malíře, sochaře, architekta, vynálezce a vědce. Potěší každého obdiv…
více informací
Dostupnostdo týdne
Cena s DPH
319,15
Změna měny Platba v CZK

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelSlovart
ISBN9788072096671
EAN9788072096671
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost6.00 Kg
Rozměr222x320 mm
Vazbatvrdá
Počet stran696

Bližší informace o knize "Leonardo da Vinci - Malířské a kreslířské dílo"

Obrovský artefakt Leonardo da Vinci přináší úplné dílo slavného italského génia - malíře, sochaře, architekta, vynálezce a vědce. Potěší každého obdivovatele výtvarného díla, ale plně zaujme i čtenáře se zájmem o vědecké práce, objevy a poznámky. Obsahuje vysoce kvalitní reprodukce známých obrazů, ale i stovky dalších, jež dosud nebyly zveřejněny. Leonardo da Vinci - Malířské a kreslířské dílo, autor _Frank Zöllner, Johannes Nathan.


Anotace knihy " Leonardo da Vinci - Malířské a kreslířské dílo, autor _Frank Zöllner, Johannes Nathan"

První část zahrnuje Leonardovy texty - korespondece, smlouvy, deníkové zápisky a literární dílo. Druhou část tvoří přehled zachovalých i ztracených obrazů. Každý obraz, kterému lze přičíst da Vinciho autorství, kniha obsahuje. Díky novým objevům a vědeckému zkoumání se tu poprvé objevuje definitivní katalog jeho výtvarných děl. V třetí části se nachází přehled 663 kreseb, studií a skic seřazených podle kategorií prezentujících architekturu, anatomii, vojenství, kartografii a ostatní obory, jimž se Leonardo věnoval. Formát knihy dá vyniknout dosud neviděným a neuvěřitelným detailům obrazů..
Slovart


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz