Leonardo da Vinci - Malířské a kreslířské dílo

Autor: Česky2005Slovart

Obrovský artefakt Leonardo da Vinci přináší úplné dílo slavného italského génia - malíře, sochaře, architekta, vynálezce a vědce. Potěší každého obdivovatele výtvarného díla, ale plně zaujme i čtenáře se zájmem o vědecké práce, objevy a poznámky. Obsahuje vysoce kvalitní reprodukce známých obrazů, ale i stovky dalších, jež dosud nebyly zveřejněny.

Upozornění: antikvariátní, jako nová

7 500 
včetně dph
do týdne
Název: Leonardo da Vinci - Malířské a kreslířské dílo  ISBN: 9788072096671  Jazyk: Česky  Rok:   EAN: 9788072096671  Hmotnost: 6.00 kg  Vazba: tvrdá  Počet stran: 696  Rozměr: 222x320  mm  Nakladatel: Slovart
  • Doprava ZDARMA
  • Výdejní místa ZDARMA
  • Osobní odběr ZDARMA
  • Doprava ZDARMA od 2500 Kč
informace ke knize

Detail knihy ~ Leonardo da Vinci - Malířské a kreslířské dílo, _Frank Zöllner, Johannes Nathan

První část zahrnuje Leonardovy texty - korespondece, smlouvy, deníkové zápisky a literární dílo. Druhou část tvoří přehled zachovalých i ztracených obrazů. Každý obraz, kterému lze přičíst da Vinciho autorství, kniha obsahuje. Díky novým objevům a vědeckému zkoumání se tu poprvé objevuje definitivní katalog jeho výtvarných děl. V třetí části se nachází přehled 663 kreseb, studií a skic seřazených podle kategorií prezentujících architekturu, anatomii, vojenství, kartografii a ostatní obory, jimž se Leonardo věnoval. Formát knihy dá vyniknout dosud neviděným a neuvěřitelným detailům obrazů.

Leonardo da Vinci - Malířské a kreslířské dílo