Koleno

Autor
InformaceČesky, 2017
PopisÚtlá knížka v plátěné vazbě plná morbidního humoru. Příběh kolene, které samo světem jde. Jen koleno, víc nic. Kniha získala zvláštní cenu za vynikají…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
190
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelBěžíliška
ISBN978-80-906467-4-2
EAN9788090646742
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.65 Kg
Rozměr150 × 150 mm
Vazbaceloplátěná pevná vazba, ofsetový tisk na papír Munken Pure
Počet stran44

Bližší informace o knize "Koleno"

Útlá knížka v plátěné vazbě plná morbidního humoru. Příběh kolene, které samo světem jde. Jen koleno, víc nic. Kniha získala zvláštní cenu za vynikající ilustrace v soutěži Nejkrásnější české knihy roku 2017. Koleno, autor Christian Morgenstern, Markéta Prachatická.


Anotace knihy " Koleno, autor Christian Morgenstern, Markéta Prachatická"

Útlá knížka vázaná v šedém plátně s obálkou bez obrázku může vypadat snad až příliš usedle. Na jejích stránkách s vínovou ořízkou však ožívá v morbidním humoru německého básníka Christiana Morgensterna a rozverných perokresbách Markéty Prachatické koleno, které samo světem jde, protože zbytek těla jeho majitele byl ve válce rozstřílen sem a tam. Roztažení na třicítku stran minimalistickému dvanáctiverší, jehož třetí třetina navíc téměř kopíruje tu první, vůbec neškodí. Naopak. I mezi hravými mikropříběhy jednotlivých ilustrací stihne díky dostatečnému prostoru vyplout na povrch absurdita válečných konfliktů, které za sebou nechávají nejen torza těl, ale i torza osobností i celých společností..
Běžíliška

Obsah knihy: Koleno

Koleno - examplesKoleno - examplesKoleno - examplesKoleno - examplesKoleno - examplesKoleno - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz