Iogi

Autor
InformaceČesky, 2022
PopisV roce 2021 byla kniha oceněná v soutěži za nejlepší světový komiks Japan International Manga Award
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
390
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelK-A-V-K-A knižní a výtvarná kultura
ISBN9788090857551
EAN9788090857551
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.60 Kg
Rozměr160x230 mm
Vazbašitá
Počet stran176

Bližší informace o knize "Iogi"

V roce 2021 byla kniha oceněná v soutěži za nejlepší světový komiks Japan International Manga Award Iogi, autor kolektiv autorů.


Anotace knihy " Iogi, autor kolektiv autorů"

Jedenáct poetických pohledů na běžný, každodenní život v soudobém Japonsku, daleko od gejš, robotů, otaku, automatů na kalhotky a dalších ustálených představ o zemi vycházejícího slunce. Jedenáct příběhů převážně zasazených v typické rezidenční čtvrti Suginami na západě Tokia, kolem nádražíčka Iogi, na scénáře básníka Jeana-Gasparda Páleníčka. Jedenáct výtvarných stylů kreslířů z České republiky, Slovenska, Ukrajiny a Ruska, pod uměleckým vedením zavedeného komiksového autora Václava Šlajcha.

Japonský salaryman se rozhodne se vším praštit a odjet na vzdálený ostrov pěstovat sůl. Rocker hraje po nocích s kapelou v místních klubech a přes den dělá popeláře. Autor mangy oceněný v Angouleme si přivydělává prací v domově důchodců, aby si mohl zachovat autorskou integritu. Otec o víkendu jde svátečně s postiženým synem do sousedního plaveckého bazénu…
Scénář: Jean-Gaspard Páleníček
Kresba: Ondřej David, Daniela Herodesová, Matej Jurkáček, Adam Kaňovský, Matěj Kolář, Marina Kudinova, Jozef Pavelka, Jakub Lang, Dominika Lizoňová, Petra Ramešová, Petra Šestáková, Václav Šlajch.
K-A-V-K-A knižní a výtvarná kultura


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz