Domy volným veršem. Architekt Ladislav Lábus

Autor: Česky2022Kant

Ladislav Lábus patří k nejlepším českým architektům současnosti a jeho práce již několik desetiletí získávají velký respekt i značnou oblibu nejen u odborné veřejnosti.

890 
včetně dph
do týdne
Název: Domy volným veršem. Architekt Ladislav Lábus  ISBN: 9788074373657  Jazyk: Česky  Rok:   EAN: 9788074373657  Hmotnost: 1.60 kg  Vazba: vázaná  Počet stran: 472  Rozměr: 140x190 mm  Nakladatel: Kant
  • Doprava od 95 Kč
  • Výdejní místa od 69 Kč
  • Osobní odběr ZDARMA
  • Doprava ZDARMA od 2500 Kč
informace ke knize

Detail knihy ~ Domy volným veršem. Architekt Ladislav Lábus, kolektiv

Výpravná publikace nyní přináší shrnutí jeho dosavadního díla, a to jak oceňovaných novostaveb, např. nejnovější bytové domy v pražských Modřanech a na Smíchově, pozoruhodný domov sociálních služeb v Českém Krumlově, tak zcela výjimečných rekonstrukcí: pražského paláce Langhans, za niž získal Grand Prix Obce architektů, Edisonových transformačních stanic v Praze či Jízdárny Pražského hradu. Bohatá fotografická dokumentace jeho projektů se prolíná s texty jeho spolupracovníků a přátel, kteří čtivě a s erudicí mapují jednotlivé oblasti Lábusovy rozsáhlé tvorby, věnují se však také jeho dlouholetému pedagogickému působení a proměně Fakulty architektury ČVUT pod jeho vedením na pozici děkana.

Domy volným veršem. Architekt Ladislav Lábus