Barvy a vůně Provence

Autor
InformaceČesky, 2013
PopisKdyž v roce 2004 vydal autor po své první návštěvě „Nové listy z Provence“, knížečku kreseb, postřehů a úvah, vzbudila až nečekaný ohlas. Poté se do P…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelRadix
ISBN80-86031-64-0
EAN9788086031640
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.27 Kg
Rozměr160 x 160 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran36

Bližší informace o knize "Barvy a vůně Provence"

Když v roce 2004 vydal autor po své první návštěvě „Nové listy z Provence“, knížečku kreseb, postřehů a úvah, vzbudila až nečekaný ohlas. Poté se do Provence vrátil a s námi se přišel podělit o svůj „druhý dojem“. Snad i na vás dýchne hřejivé slunko babího léta a uvidíte nezaměnitelné okrové tóny domů schovaných pod červenými čapkami střech, ucítíte vůni levandule i zrajících hroznů a zatoužíte usednout na některou ze židlí Paula Cézanna. Barvy a vůně Provence, autor Jiří Ryvola.


Anotace knihy " Barvy a vůně Provence, autor Jiří Ryvola"

Snad nejlépe tento jeho počin přiblíží slova Ryvolova úvodu:
„Mám rád Provence.
Vím, že jsem to již napsal ve své první knížce, ale myslím, že není důvod, proč to neříci opět. Ženě také nevadí, když jí to opakujete, ba naopak. Provence je bezpochyby rodu ženského.
Nejsem se svým citem sám. Je to dobře, protože nelze tento kraj vlastnit, stejně jako nelze vlastnit krásnou ženu. Lze ji milovat, vyznat se z toho a ona vám na oplátku poskytne něco ze svého půvabu, vůně a možná i něco více.“.
Radix


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz