Vitráže technikou Tiffany pro pokročilé

Autor
InformaceČesky, 2009
PopisChcete se ještě více zdokonalit ve výrobě skleněných vitráží? Autorka, zkušená lektorka kurzů Tiffany, vám zopakuje nejen postup výroby jednoduchých p…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelComputer Press
ISBN8025125427
EAN9788025125427
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.43 Kg
Rozměr167x225 mm
Vazbavázaná s laminovaným potahem
Počet stran112

Bližší informace o knize "Vitráže technikou Tiffany pro pokročilé"

Chcete se ještě více zdokonalit ve výrobě skleněných vitráží? Autorka, zkušená lektorka kurzů Tiffany, vám zopakuje nejen postup výroby jednoduchých plochých tvarů (šperky, spony, závěsné dekorace, hodiny apod.), ale naučí vás také vyrábět složitější prostorové objekty (krabičky, boxy, svícny apod.), zakomponovat do vitráže trojrozměrné objekty, a navíc vám prozradí, jakým způsobem lze originálně zkombinovat klasickou Tiffany vitráž s keramikou. Vitráže technikou Tiffany pro pokročilé, autor Vendy Košková.


Anotace knihy " Vitráže technikou Tiffany pro pokročilé, autor Vendy Košková"

Kniha obsahuje celkem 15 zajímavých projektů, podle kterých si budete moci vyrobit elegantní šperky, pestrobarevné závěsné dekorace do oken či na stěnu, krásné, ale zároveň praktické krabičky a boxy, kouzelné svícny nebo funkční nástěnné hodiny..
Computer Press

Obsah knihy: Vitráže technikou Tiffany pro pokročilé

Vitráže technikou Tiffany pro pokročilé - examplesVitráže technikou Tiffany pro pokročilé - examplesVitráže technikou Tiffany pro pokročilé - examplesVitráže technikou Tiffany pro pokročilé - examplesVitráže technikou Tiffany pro pokročilé - examplesVitráže technikou Tiffany pro pokročilé - examples

Omlouváme se našim zákazníkům, vzhledem k dovolené objednávky od 30.7. do 8.8.2021 budou expedovány ihned 9.8.2021. Většinu zboží máme skladem.

Děkujeme za pochopení