Šité šperky z korálků

Autor
InformaceČesky, 2011
PopisPoznejte pestrý svět šitých korálků! Chcete zkusit práci s korálky, láká vás vyrobit si elegantní brož, svůdné náušnice či náhrdelník k večerním šatům…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelComputer Press
ISBN8025133095
EAN9788025133095
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.43 Kg
Rozměr170x243 mm
Vazbabrožovaná, šitá nitmi
Počet stran128

Bližší informace o knize "Šité šperky z korálků"

Poznejte pestrý svět šitých korálků! Chcete zkusit práci s korálky, láká vás vyrobit si elegantní brož, svůdné náušnice či náhrdelník k večerním šatům? Nevíte, jak na to? Šité šperky z korálků, autor Radka Fleková.


Anotace knihy " Šité šperky z korálků, autor Radka Fleková"

V této knize se dozvíte o fascinující historii sashika a naučíte se pomocí jednoduchých a rychlých technik vytvářet krásné vzory. Seznámíte se s pomůckami, základními postupy a naleznete zde více než 100 různých vzorů. Postupy jsou popsány krok za krokem pomocí fotografií a nákresů. Jednotlivé vzory pak využijete ve 33 projektech, v nichž si zhotovíte například prostírání, blahopřání, tašku či polštář..
Computer Press

Obsah knihy: Šité šperky z korálků

Šité šperky z korálků - examplesŠité šperky z korálků - examplesŠité šperky z korálků - examplesŠité šperky z korálků - examples

Omlouváme se našim zákazníkům, vzhledem k dovolené objednávky od 30.7. do 8.8.2021 budou expedovány ihned 9.8.2021. Většinu zboží máme skladem.

Děkujeme za pochopení