Hrátky se sklem - Fusing, mozaika, vitráže Tiffany

Autor
InformaceČesky, 2013
PopisChcete poznat práci se sklem – nádherným, tajemným a třpytivým materiálem? Zkušená autorka a lektorka kurzů vám krok za krokem ukáže, jak na to.
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelComputer Press
ISBN8026400974
EAN9788026400974
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.43 Kg
Rozměr167x225 mm
Vazbavázaná s laminovaným potahem
Počet stran112

Bližší informace o knize "Hrátky se sklem - Fusing, mozaika, vitráže Tiffany"

Chcete poznat práci se sklem – nádherným, tajemným a třpytivým materiálem? Zkušená autorka a lektorka kurzů vám krok za krokem ukáže, jak na to. Hrátky se sklem - Fusing, mozaika, vitráže Tiffany, autor Markéta Lukáčová.


Anotace knihy " Hrátky se sklem - Fusing, mozaika, vitráže Tiffany, autor Markéta Lukáčová"

Kniha v sobě elegantně kombinuje tři obsáhlé techniky – fusing, mozaiku a Tiffany vitráž. V projektové části jsou zastoupeny jak jednoduché postupy pro začátečníky (spékání skla v mikrovlnné troubě, mozaika přímá do rámu nebo základy Tiffany na cínovaném šperku), tak i návody na náročnější výrobky (fusing a lehání do forem v klasické peci, mozaika nepřímou metodou na stěnu, panelová stolní lampa a lampa letovaná na formě). Vše doprovází spousta tipů a triků, které lze v uvedených technikách využít..
Computer Press

Obsah knihy: Hrátky se sklem - Fusing, mozaika, vitráže Tiffany

Hrátky se sklem - Fusing, mozaika, vitráže Tiffany - examplesHrátky se sklem - Fusing, mozaika, vitráže Tiffany - examplesHrátky se sklem - Fusing, mozaika, vitráže Tiffany - examplesHrátky se sklem - Fusing, mozaika, vitráže Tiffany - examplesHrátky se sklem - Fusing, mozaika, vitráže Tiffany - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz