Hrátky s FIMO hmotou

Autor
InformaceČesky, 2011
PopisObjevte úžasné možnosti polymerové modelovací hmoty FIMO! Chcete si vyrobit originální party skleničky? Nebo snad překvapit kamarádku krásným přívěske…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelComputer Press
ISBN8025131077
EAN9788025131077
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.43 Kg
Rozměr167x225 mm
Vazbavázaná s laminovaným potahem
Počet stran104

Bližší informace o knize "Hrátky s FIMO hmotou"

Objevte úžasné možnosti polymerové modelovací hmoty FIMO! Chcete si vyrobit originální party skleničky? Nebo snad překvapit kamarádku krásným přívěskem či obdarovat přítele originální krabičkou na hodinky? Tato publikace vám poradí, jak na to. Hrátky s FIMO hmotou, autor Monika Brýdová.


Anotace knihy " Hrátky s FIMO hmotou, autor Monika Brýdová"

V knize naleznete 25 projektů, ve kterých vás zkušená autorka seznámí s efektní technikou výroby válečků se vzorem. Dozvíte se, jaké pomůcky a materiály budete potřebovat, ukážeme vám, jak nejlépe zvládnout míchání barev, protahování válečků či povrchovou úpravu výrobků. Skládání jednotlivých vzorů a motivů je vlastně hraní si s tvary a barvami a výsledkem budete vždy příjemně překvapeni. Vybrané projekty jsou jednoduché a pracovní postup je ilustrován mnoha fotografiemi, které vás povedou krok za krokem ke zdárnému cíli. Monika Brýdová(*1969)
Původní profesí sice ekonomka, ale již mnoho let se věnuje svému největšímu životnímu koníčku – volné kreativní tvorbě. Své nápady zpracovává do článků pro časopisy, představuje je v pořadu Rady ptáka Loskutáka a také na svých internetových stránkách, kde týden co týden přidává nové inspirace pro tvořivé. Své zkušenosti předává dále prostřednictvím kurzů, které pořádá po celé republice..
Computer Press

Obsah knihy: Hrátky s FIMO hmotou

Hrátky s FIMO hmotou - examplesHrátky s FIMO hmotou - examplesHrátky s FIMO hmotou - examplesHrátky s FIMO hmotou - examplesHrátky s FIMO hmotou - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz