Dekorování papíru

Autor
InformaceČesky, 2013
PopisV naší knize získáte mnoho námětů pro zdobení papíru klasickými grafickými technikami. Úvodem se dozvíte o historii výroby, druzích a zásadách práce s…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelComputer Press
ISBN8026402862
EAN9788026402862
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.42 Kg
Rozměr167x225 mm
Vazbavázaná s laminovaným potahem
Počet stran88

Bližší informace o knize "Dekorování papíru"

V naší knize získáte mnoho námětů pro zdobení papíru klasickými grafickými technikami. Úvodem se dozvíte o historii výroby, druzích a zásadách práce s papírem. Na inspirativních projektech, jejichž výsledkem je vždy zajímavý a krásný výrobek, si vyzkoušíte techniky frotáže, tisku přírodninami, slepotisku, rezerváže studeným i horkým voskem, mramorování, sítotisku, šablonového tisku či barvení přírodními barvivy. Dekorování papíru, autor Klára Nejezchlebová.


Anotace knihy " Dekorování papíru, autor Klára Nejezchlebová"

Autorka využívá tradičních grafických a malířských pomůcek a materiálů. Publikace je vhodná pro všechny, kdo rádi tvoří a experimentují s technikami. Inspiraci pro výuku v ní jistě najdou i učitelé výtvarné výchovy..
Computer Press

Obsah knihy: Dekorování papíru

Dekorování papíru - examplesDekorování papíru - examplesDekorování papíru - examplesDekorování papíru - examplesDekorování papíru - examples

Omlouváme se našim zákazníkům, vzhledem k dovolené objednávky od 30.7. do 8.8.2021 budou expedovány ihned 9.8.2021. Většinu zboží máme skladem.

Děkujeme za pochopení