Jak kreslit komiksové postavičky

Autor
InformaceČesky, 2014
PopisChcete umět vymýšlet a kreslit postavičky všech možných tvarů a velikostí, které vypadají stejně dobře jako v televizních komiksech, v časopisech nebo…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelComputer Press
ISBN9788025141854
EAN9788025141854
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.80 Kg
Rozměr215x275 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran160

Bližší informace o knize "Jak kreslit komiksové postavičky"

Chcete umět vymýšlet a kreslit postavičky všech možných tvarů a velikostí, které vypadají stejně dobře jako v televizních komiksech, v časopisech nebo ve filmu? Zkušený komiksový kreslíř Christopher Hart vás to rychle naučí. Jak kreslit komiksové postavičky, autor Robert Pavelka, Josef Ládek.


Anotace knihy " Jak kreslit komiksové postavičky, autor Robert Pavelka, Josef Ládek"

Knížka Jak kreslit komiksové postavičky obsahuje spoustu podrobných postupů a zasvěcených tipů, s nimiž i úplný začátečník velice rychle zvládne neuvěřitelné množství různých komiksových postav. Autor prozrazuje triky profesionálů a ukazuje například klasický tvar komiksové hlavy nebo univerzální tvar těla. Začínající kreslíř tak dostává do rukou všechny postupy a všechny základní stavební kameny, které potřebuje ke zvládnutí nejpopulárnějších stylů kreslení komiksů.

V knížce najdete skutečně vše pro vstup do bouřlivého světa komiksů – od kreslení tváře až po zasazení postavy do vhodné komické scény..
Computer Press

Obsah knihy: Jak kreslit komiksové postavičky

Jak kreslit komiksové postavičky - examplesJak kreslit komiksové postavičky - examplesJak kreslit komiksové postavičky - examplesJak kreslit komiksové postavičky - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz