Velké putování malé slepice

Sleva 13%
Autor
InformaceČesky, 2020
PopisZ klece ven! Vzhůru za dobrodružstvím!
více informací
Dostupnostskladem
Běžná cena299 Kč - SLEVA 13%
Cena s DPH
260
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelVerzone
ISBN978-80-87971-41-3
EAN9788087971413
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.55 Kg
Rozměr190 x 200 mm
Vazbapevná
Počet stran64

Bližší informace o knize "Velké putování malé slepice"

Z klece ven! Vzhůru za dobrodružstvím! Velké putování malé slepice, autor Michaela Vetešková.


Anotace knihy " Velké putování malé slepice, autor Michaela Vetešková"

V nízkých budovách bez oken, kolem kterých neroste tráva, ani nekvetou květiny, žijí stovky slepic. Stojí v klecích, přešlapují z nohy na nohu, zobou zrní a snášejí vejce… A právě odtud malý Filip zachrání slepičku Pelišku. Vypořádat se s nově nabytou svobodou nebude pro hlavní hrdinku tak snadné. Slepička se vydává poznat okolní svět. Zamíří k lesu, přes něj se dostane na ostrov v rybníku, až se ocitne na vyprahlém poli. Cestou potká spoustu zvířecích kamarádů, kteří jí pomohou z nesnází. Snad Peliška nakonec doputuje zpět na svůj dvorek, kde na ni čeká i láska. Příběh o svobodě, přátelství a pomoci.

Dobrodružství je inspirováno skutečným příběhem slepice Pelišky, kterou autorčina rodina zachránila z velkochovu. Děj se odehrává v malebné krajině jižních Čech.

Michaela Vetešková je rozhlasová novinářka a autorka pohádek a divadelních her. Známá je především díky sérii reportážních pohádek Jak maminka vyprávěla o Československu (2019), Jak maminka vyprávěla o 20. století (2018, kniha byla zařazena do katalogu Nejlepší knihy dětem), Jak maminka vylezla na věž (2012) a Jak maminka vylezla na strom (2011). Na základě Dílen malého novináře vytvořila Michaela Vetešková pracovní sešit mediální výchovy pro 1. stupeň ZŠ Příručka malého novináře.

Klasickou technikou akvarelu knihu ilustroval malíř Rudolf Mareš..
Verzone

Obsah knihy: Velké putování malé slepice

Velké putování malé slepice - examplesVelké putování malé slepice - examplesVelké putování malé slepice - examplesVelké putování malé slepice - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz