Profesor Astrokocour: Pod hladinou

Autor
InformaceČesky, 2020
PopisNejnovější svazek populární anglické série naučných knih pro děti a mládež. Odkud se vzala všechna voda, která je na naší planetě? Co je vlastně korál…
více informací
Dostupnostskladem
Doporučená cena 395 Kč - SLEVA
Cena s DPH
358
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelLabyrint
ISBN9788086803630
EAN9788086803630
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost1.20 Kg
Rozměr290 x 290 mm
Vazbavázaná
Počet stran64

Bližší informace o knize "Profesor Astrokocour: Pod hladinou"

Nejnovější svazek populární anglické série naučných knih pro děti a mládež. Odkud se vzala všechna voda, která je na naší planetě? Co je vlastně korálový útes? Můžeme se dostat až na dno oceánu? Přestože oceán pokrývá téměř tři čtvrtiny zemského povrchu, stále je zhruba z 95 procent neprobádaný. Vydejte se spolu s profesorem Astrokocourem a jeho partou na výpravu od mořského pobřeží až do nejtemnějších hlubin tajuplného světa pod hladinou. Profesor Astrokocour: Pod hladinou, autor Walliman Dominic.


Anotace knihy " Profesor Astrokocour: Pod hladinou, autor Walliman Dominic"

Historicky zcela bezprecedentní je však skutečnost, že podle výzkumu Světové zdravotnické organizace (WHO) v roce 2012 poprvé nadměrná konzumace jídla vedoucí k obezitě zabila v celosvětovém měřítku třikrát více lidí než podvýživa. Jsme zde svědky zcela nového trendu spojeného s postupným globálním přechodem od civilizace nedostatku k civilizaci nadbytku, během něhož se z jídla stává ústřední téma i problém.
A právě reflexi tohoto fenoménu se věnují původní i překladové beletristické a teoretické texty, eseje a !.
Labyrint


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz