A jako Antarktida / Pohled z druhé strany

Autor
InformaceČesky, 2019
PopisNejméně známý světadíl, který lidé objevili až jako poslední. Prázdný kontinent, který patří všem a kde můžeme žít s méně věcmi, než máme doma. Dějišt…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
495
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelLabyrint
ISBN978-80-86803-56-2
EAN9788086803562
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost1.10 Kg
Rozměr245 x 325 mm
Vazbavázaná
Počet stran80

Bližší informace o knize "A jako Antarktida / Pohled z druhé strany"

Nejméně známý světadíl, který lidé objevili až jako poslední. Prázdný kontinent, který patří všem a kde můžeme žít s méně věcmi, než máme doma. Dějiště příběhů potvrzujících věčnou lidskou touhu po poznání a překonávání vlastních možností. Antarktida dnes klade znepokojivé otázky, jestli se víc mění svět okolo nás, nebo náš pohled na něj. A jako Antarktida / Pohled z druhé strany, autor David Böhm.


Anotace knihy " A jako Antarktida / Pohled z druhé strany, autor David Böhm"

Na světě už není moc míst, kde člověk ještě nebyl. Jako by už nebylo co objevovat. A právě to je ten nejnáročnější úkol: objevovat svět znovu a způsobem, jakým jsme ho ještě neviděli. Naučit se užívat jeho bohatství a pestrost tak, abychom po sobě nenechali ekologickou pohromu, aby zůstal fascinujícím místem i za tisíc let a uživil ty, kdo tu budou po nás.
 

Nová kniha výtvarníka Davida Böhma (1982), mj. spoluautora oceňovaných knih Hlava v hlavě, Jak se dělá galerie a komiksu Ticho hrocha.
 
Unikátní ilustrovaná kniha pro malé i velké čtenáře ukazuje, co se stane, když se na vše podíváme z jiné strany. Kniha získala cenu Magnesia Litera za rok 2019..
Labyrint


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz