Babi, ty máš nápady! (slovensky)

Sleva 25%
Autor
InformaceSlovensky, 2011
PopisTáta, co každý průšvih slátá, máma – hrdá dáma, babička – naše trapička, sestra – děsně pestrá, brácha – slavný Mácha, to je rodina šesťáka Honzy. Nav…
více informací
Dostupnostskladem
Běžná cena199 Kč - SLEVA 25%
Cena s DPH
149
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelAlbatros Media
ISBN9788000028408
EAN9788000028408
JazykSlovensky
Rok vydání
Hmotnost0.43 Kg
Rozměr145x205 mm
Vazbavázaná
Počet stran112

Bližší informace o knize "Babi, ty máš nápady! (slovensky)"

Táta, co každý průšvih slátá, máma – hrdá dáma, babička – naše trapička, sestra – děsně pestrá, brácha – slavný Mácha, to je rodina šesťáka Honzy. Navíc kamarádi, krásná Sandra… a Honza má hned o čem vyprávět. A že to bude zábava, není pochyb. Honza je totiž vtipný a obvykle má dobrou trefu! Prima čtení nejen o klukovských vylomeninách a hrách, ale i o vztazích a životních hodnotách. Babi, ty máš nápady! (slovensky), autor Blanka Čapková, David Böhm.


Anotace knihy " Babi, ty máš nápady! (slovensky), autor Blanka Čapková, David Böhm"

Táta, co každý průšvih slátá, máma – hrdá dáma, babička – naše trapička, sestra – děsně pestrá, brácha – slavný Mácha, to je rodina šesťáka Honzy. Navíc kamarádi, krásná Sandra… a Honza má hned o čem vyprávět. A že to bude zábava, není pochyb. Honza je totiž vtipný a obvykle má dobrou trefu! Prima čtení nejen o klukovských vylomeninách a hrách, ale i o vztazích a životních hodnotách.. pro děti od 9 let.
Albatros Media


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz