Plasticus maritimus: invazivní druh

Autor
InformaceČesky, 2020
PopisAnotace Když byla portugalská bioložka Ana Pego malá, nehrávala si na dvorku, ale skoro vždycky na pláži. Chodívala na procházky, pozorovala příliv a …
více informací
Dostupnostskladem
Doporučená cena 270 Kč - SLEVA
Cena s DPH
250
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelJana Kostelecká
ISBN9788090780002
EAN9788090780002
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.65 Kg
Rozměr150x210 mm
Vazbavázaná
Počet stran176
PřekladatelSkulinová Nikola

Bližší informace o knize "Plasticus maritimus: invazivní druh"

Anotace Když byla portugalská bioložka Ana Pego malá, nehrávala si na dvorku, ale skoro vždycky na pláži. Chodívala na procházky, pozorovala příliv a odliv a sbírala zkameněliny. Postupem času si uvědomila, že se v písku čím dál častěji objevuje nový druh: plast. Plasticus maritimus: invazivní druh, autor Minhós Martins Isabel, Pego Ana , ilustrace.


Anotace knihy " Plasticus maritimus: invazivní druh, autor Minhós Martins Isabel, Pego Ana , ilustrace"

Ana chtěla varovat před jeho dopady na život na planetě, a tak se rozhodla tento druh sbírat a pojmenovat ho. Nazvala ho Plasticus maritimus a následně se stal středem jejího zájmu. Vytvořila projekt, jehož cílem bylo zvýšit povědomí o uvážlivějším používání plastů. Tato kniha obsahuje množství informací o vztahu mezi plastem a oceány. Najdete v ní také průvodce, který radí jak se připravit na výlety, a snaží se čtenáře motivvat ke změně.
Plasticus maritimus je umělý, invazivní, kontaminující druh s dlouhou životností, a tak si zaslouží, aby jeho dny byly sečteny!.
Jana Kostelecká

Obsah knihy: Plasticus maritimus: invazivní druh

Plasticus maritimus: invazivní druh - examplesPlasticus maritimus: invazivní druh - examplesPlasticus maritimus: invazivní druh - examplesPlasticus maritimus: invazivní druh - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz