O Kanafáskovi - Jonáš a zlobivá peřina v akci!

Autor
InformaceČesky, 2012
Popis"Na nejvyšším místě na zemi stojí hrad Snovíz a v něm bydlí uspávací skřítci. A ti si na každé dítě, které ještě nespí, pěkně posvítí. Jenže na nespav…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelEdice Česká televize
ISBN978-80-7404-099-3
EAN9788074040993
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.67 Kg
Rozměr233 × 306 mm
Vazbavázaná
Počet stran180

Bližší informace o knize "O Kanafáskovi - Jonáš a zlobivá peřina v akci!"

"Na nejvyšším místě na zemi stojí hrad Snovíz a v něm bydlí uspávací skřítci. A ti si na každé dítě, které ještě nespí, pěkně posvítí. Jenže na nespavce Jonáše nic neplatí…“ A když se do toho vloží rozverná uspávací peřina Kanafásek, není o noční dobrodružství nouze. Pokud chcete vědět a VIDĚT, jaké příhody Kanafásek s Jonášem zažili, skočte do kouzelného světa téhle knížky. O Kanafáskovi - Jonáš a zlobivá peřina v akci!, autor Galina Miklínová.


Anotace knihy " O Kanafáskovi - Jonáš a zlobivá peřina v akci!, autor Galina Miklínová"

Knížka O Kanafáskovi završuje tři řady oblíbeného kresleného večerníčku známé ilustrátorky mnoha dětských knih, režisérky a výtvarnice Galiny Miklínové.
Edice Česká televize

Obsah knihy: O Kanafáskovi - Jonáš a zlobivá peřina v akci!

O Kanafáskovi - Jonáš a zlobivá peřina v akci! - examplesO Kanafáskovi - Jonáš a zlobivá peřina v akci! - examplesO Kanafáskovi - Jonáš a zlobivá peřina v akci! - examples

Omlouváme se našim zákazníkům, vzhledem k dovolené objednávky od 30.7. do 8.8.2021 budou expedovány ihned 9.8.2021. Většinu zboží máme skladem.

Děkujeme za pochopení