Kosprd a Telecí

Autor
InformaceČesky, 2013
PopisPřátelství Kosprda a Telecí i jejich dobrodružství a postoje jsou zachyceny velmi vtipně a současně velmi pravdivě.
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelAlbatros Media
ISBN978-80-00-03105-7
EAN9788000031057
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.32 Kg
Rozměr168 × 245 mm
Vazbavázaná
Počet stran56

Bližší informace o knize "Kosprd a Telecí"

Přátelství Kosprda a Telecí i jejich dobrodružství a postoje jsou zachyceny velmi vtipně a současně velmi pravdivě. Kosprd a Telecí, autor Galina Miklínová, Eva Papoušková.


Anotace knihy " Kosprd a Telecí, autor Galina Miklínová, Eva Papoušková"

Malý Kosprd, hrdina naší knížky, miluje tatínkovu dílnu a moc rád tátovi pomáhá při výrobě vzducholodi, ale jednoho dne se rodiče rozhodnou, že jejich syn musí začít chodit do školky. Toto rozhodnutí se mu nelíbí, a velmi hlasitě protestuje – při příchodu do školky. Téměř každý rodič, který vedl poprvé své dítko do školky, ví, o čem je řeč. A také spousta dětí zná takovou situaci. V našem příběhu však malý Kosprd má velké štěstí, protože hned první den ve školce potká báječnou kamarádku s fantazií a zajímavými nápady, malou Telecí…

Vyprávění zachycuje každodenní momenty, které se mohou přihodit v kterékoliv mateřské školce, a velmi vtipně i s nadsázkou popisuje život předškoláků a jejich nápady, nad nimiž se dospělí nestačí divit. Přátelství Kosprda a Telecí, jejich „vejšplechty“ i dobrodružství jsou zachyceny věrohodně a vtipně.

Kniha získala 1. místo v literární soutěži o nejlepší původní českou prózu vyhlášené nakladatelstvím ALBATROS ve společnosti Albatros Media a. s. v roce 2012..
Albatros Media

Obsah knihy: Kosprd a Telecí

Kosprd a Telecí - examplesKosprd a Telecí - examplesKosprd a Telecí - examplesKosprd a Telecí - examplesKosprd a Telecí - examples

Recenze knihy: Kosprd a Telecí


rating - 5rating - 5rating - 5rating - 5rating - 5 100%, Ověřený zákazník, 27.10.2020, Heureka
Klady: Moc hezky napsané, čte se to jedním dechem.

Omlouváme se našim zákazníkům, vzhledem k dovolené objednávky od 30.7. do 8.8.2021 budou expedovány ihned 9.8.2021. Většinu zboží máme skladem.

Děkujeme za pochopení