Kamo - Nápad století

Sleva 13%
Autor
InformaceČesky, 2012
PopisKamo je kamarád do nepohody, skvělý spolužák, po jakém asi každý kluk touží… Jinak ovšem neřízená střela uvádějící do rozpaků nejednoho učitele. S výj…
více informací
Dostupnostskladem
Běžná cena228 Kč - SLEVA 13%
Cena s DPH
199
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelMeander
ISBN9788087596098
EAN9788087596098
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.29 Kg
Rozměr125 x 180 mm
Vazbavázaná
Počet stran96

Bližší informace o knize "Kamo - Nápad století"

Kamo je kamarád do nepohody, skvělý spolužák, po jakém asi každý kluk touží… Jinak ovšem neřízená střela uvádějící do rozpaků nejednoho učitele. S výjimkou třídního Margerella. Kamo - Nápad století, autor Daniel Pennac.


Anotace knihy " Kamo - Nápad století, autor Daniel Pennac"

Známý francouzský spisovatel Daniel Pennac oceněný v Paříži takovými cenami, jako jsou Prix Ulysse – 2000 nebo Prix Renaudot – 2007, velmi rád píše také pro děti. Vtipné ilustrace jsou od mladého talentovaného malíře Tadeáše Kotrby.

Kamo je kamarád do nepohody, skvělý spolužák, po jakém asi každý kluk touží… Jinak ovšem neřízená střela uvádějící do rozpaků nejednoho učitele. S výjimkou třídního Margerella.
Zmíněných nápadů století je však Kamo za den schopen dostat hned několik, a tak není divu, že ne všechny sklízejí úspěch. Alespoň ne na první pohled. Jak zvládnout situaci, která se třídním vtipálkům vymkla z rukou, a neztratit oblíbeného učitele, jehož ze dne na den postihl náhlý rozklad osobnosti, to je věru pořádný úkol pro budoucí žáky obávaného druhého stupně, o němž kolují ty nejhorší zprávy..
Meander

Obsah knihy: Kamo - Nápad století

Kamo - Nápad století - examplesKamo - Nápad století - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz