Kamo a já

Sleva 13%
Autor
InformaceČesky, 2012
PopisCo všechno se může stát, když se téma eseje stane realitou? Jak se s novou realitou žáci vypořádají? A co je vlastně realita a co sen, nebo jde snad s…
více informací
Dostupnostskladem
Běžná cena228 Kč - SLEVA 13%
Cena s DPH
199
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelMeander
ISBN9788087596104
EAN9788087596104
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.29 Kg
Rozměr125 x 180 mm
Vazbavázaná
Počet stran96

Bližší informace o knize "Kamo a já"

Co všechno se může stát, když se téma eseje stane realitou? Jak se s novou realitou žáci vypořádají? A co je vlastně realita a co sen, nebo jde snad skutečně o nemoc? Kamo a já, autor Daniel Pennac.


Anotace knihy " Kamo a já, autor Daniel Pennac"

„Jednoho rána se probudíte se zjištěním, že jste dospělí. Celí vyděšení běžíte za rodiči do ložnice, ale oni se mezitím proměnili v děti. Pokračujte ve vyprávění.“ Tak zní zadání pro esej na další týden od obávaného učitele francouzštiny Crastainga. Po zadání tématu eseje vypukne mezi žactvem panika každý týden, tentokrát se ale ve třídě šíří úplná epidemie, takzvaná crastaingitida… Co všechno se může stát, když se téma eseje stane realitou? Jak se s novou realitou žáci vypořádají? A co je vlastně realita a co sen, nebo jde snad skutečně o nemoc?

Naštěstí je tu Kamo. Kamo, který každý den dostává hned několik nápadů století. Jeden z takových nápadů předvedl v knize Kamo – nápad století (Meander 2012). A další Kamův originální nápad zažehná i tuto nepochopitelnou epidemii..
Meander

Obsah knihy: Kamo a já

Kamo a já - examplesKamo a já - examplesKamo a já - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz