Ezopovy bajky / Chytrolíni z Hloupětína (box)

Autor: Česky2021Slovart

Podle dějepisce Herodota žil v Malé Asii v 6. století před Kristem otrok Ezop. Byl prý hrbatý, znetvořený a koktavý, ale hlavu měl bystřejší a myšlení pronikavější než lidé urostlí a zdraví. Uměl pobavit posluchače zvířecími bajkami a vtipnými příběhy. Ezopovi byla připisována většina starověkých bajek, byly mnohokrát převyprávěny prózou i ve verších, jeho bajky dodnes nezestárly.

499 
včetně dph
skladem
Název: Ezopovy bajky / Chytrolíni z Hloupětína (box)  ISBN: 9788027604043  Jazyk: Česky  Rok:   EAN: 9788027604043  Hmotnost: 2.00 kg  Vazba: vázaná  Počet stran: 216  Rozměr: 200x260 mm  Nakladatel: Slovart
  • Doprava od 95 Kč
  • Výdejní místa od 69 Kč
  • Osobní odběr ZDARMA
  • Doprava ZDARMA od 2500 Kč
informace ke knize

Detail knihy ~ Ezopovy bajky / Chytrolíni z Hloupětína (box), iří Žáček, Adolf Born

Chytrolíni z Hloupětína jsou svérázní obyvatelé pohádkového městečka, popletové a trumberové, kteří uvěří každému nesmyslu a nechají se napálit kdejakým kuliferdou. Čím víc bláhovostí hloupětínští sousedé provádějí, tím víc s nimi začneme sympatizovat a nakonec nám jejich zápas se zlomyslným osudem začne imponovat. Nejsme vlastně jejich potomky? Stačí se rozhlédnout, otevřít noviny nebo si pustit televizi, abychom viděli, že i my žijeme v epoše bláznivin a pošetilostí.

Máme se tím užírat a trápit? Raději se tomu upřímně zasmějme!

Vzít do rukou vyprávění Jiřího Žáčka a číst si s dětmi moudré a vtipné příběhy, prohlížet si ilustrace Adolfa Borna a povídat si o životě, to může být chvíle, která se nám zapíše do paměti.

Ezopovy bajky / Chytrolíni z Hloupětína (box)