Ezopovy bajky / Chytrolíni z Hloupětína (box)

Autor
InformaceČesky, 2021
PopisPodle dějepisce Herodota žil v Malé Asii v 6. století před Kristem otrok Ezop. Byl prý hrbatý, znetvořený a koktavý, ale hlavu měl bystřejší a myšlení…
více informací
Dostupnostskladem
Doporučená cena 499 Kč - SLEVA
Cena s DPH
428
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelSlovart
ISBN9788027604043
EAN9788027604043
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost2.00 Kg
Rozměr200x260 mm
Vazbavázaná
Počet stran216

Bližší informace o knize "Ezopovy bajky / Chytrolíni z Hloupětína (box)"

Podle dějepisce Herodota žil v Malé Asii v 6. století před Kristem otrok Ezop. Byl prý hrbatý, znetvořený a koktavý, ale hlavu měl bystřejší a myšlení pronikavější než lidé urostlí a zdraví. Uměl pobavit posluchače zvířecími bajkami a vtipnými příběhy. Ezopovi byla připisována většina starověkých bajek, byly mnohokrát převyprávěny prózou i ve verších, jeho bajky dodnes nezestárly. Ezopovy bajky / Chytrolíni z Hloupětína (box), autor iří Žáček, Adolf Born.


Anotace knihy " Ezopovy bajky / Chytrolíni z Hloupětína (box), autor iří Žáček, Adolf Born"

Chytrolíni z Hloupětína jsou svérázní obyvatelé pohádkového městečka, popletové a trumberové, kteří uvěří každému nesmyslu a nechají se napálit kdejakým kuliferdou. Čím víc bláhovostí hloupětínští sousedé provádějí, tím víc s nimi začneme sympatizovat a nakonec nám jejich zápas se zlomyslným osudem začne imponovat. Nejsme vlastně jejich potomky? Stačí se rozhlédnout, otevřít noviny nebo si pustit televizi, abychom viděli, že i my žijeme v epoše bláznivin a pošetilostí.

Máme se tím užírat a trápit? Raději se tomu upřímně zasmějme!

Vzít do rukou vyprávění Jiřího Žáčka a číst si s dětmi moudré a vtipné příběhy, prohlížet si ilustrace Adolfa Borna a povídat si o životě, to může být chvíle, která se nám zapíše do paměti..
Slovart

Obsah knihy: Ezopovy bajky / Chytrolíni z Hloupětína (box)

Ezopovy bajky / Chytrolíni z Hloupětína (box) - examplesEzopovy bajky / Chytrolíni z Hloupětína (box) - examplesEzopovy bajky / Chytrolíni z Hloupětína (box) - examplesEzopovy bajky / Chytrolíni z Hloupětína (box) - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz