Čarodějné pohádky pro malé kouzelníky

Autor
InformaceČesky, 2013
PopisSvět, ve kterém žijeme, je plný kouzel, která by lidem z počátku minulého století připadala neuvěřitelná. Díky televizi vidíme, co se děje na druhém k…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelSlovart
ISBN9788073917418
EAN9788073917418
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost1.28 Kg
Rozměr221 x 286 mm
Vazbavázaná
Počet stran248

Bližší informace o knize "Čarodějné pohádky pro malé kouzelníky"

Svět, ve kterém žijeme, je plný kouzel, která by lidem z počátku minulého století připadala neuvěřitelná. Díky televizi vidíme, co se děje na druhém konci světa, díky letadlům létáme rychleji a výš než ptáci. A přece nás kouzelné zrcadlo fascinuje mnohem víc než televize a létajícímu koberci se nevyrovná ani seberychlejší letadlo. Čarodějné pohádky pro malé kouzelníky, autor Jiří Žáček, Adlof Born.


Anotace knihy " Čarodějné pohádky pro malé kouzelníky, autor Jiří Žáček, Adlof Born"

Pohádkový svět je prostě krásnější, kouzelnější a zábavnější než obyčejná skutečnost. Jiří Žáček a Adolf Born slovem a obrazem znamenitě vyprávějí pohádky z celého světa plné kouzelníků, čarodějnic, kouzelných předmětů, magických zaklínadel, zázračných schopností a divotvorných proměn, veselé i strašidelné, uvěřitelné i neuvěřitelné. A malí kouzelníci po přečtení pohádek pochopí, že na nejmocnější ze všech kouzel - lásku - jsou však i nejstrašnější čarodějové krátcí. Tato výpravná sbírka lidových pohádkových příběhů je pokračováním úspěšných Hrůzostrašných pohádek pro malé strašpytlíky, oceněných Zlatou stuhou..
Slovart

Obsah knihy: Čarodějné pohádky pro malé kouzelníky

Čarodějné pohádky pro malé kouzelníky - examplesČarodějné pohádky pro malé kouzelníky - examples

Omlouváme se našim zákazníkům, vzhledem k dovolené objednávky od 30.7. do 8.8.2021 budou expedovány ihned 9.8.2021. Většinu zboží máme skladem.

Děkujeme za pochopení