Krištof Kintera/ Výsledky analýzy

Autor
InformaceČesky, 2012
PopisVšechny díly a jejich části realizuje jako vlastní osobní dědictví, které ve vás po celou dobu skrze vaše myšlenky skládá. Seznam poznání, akcí, slov,…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
1 390
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelArbor Vitae
ISBN80-87164-96-9
EAN9788087164969
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost1.51 Kg
Rozměr225 x 290 mm
VazbaV8
Počet stran280

Bližší informace o knize "Krištof Kintera/ Výsledky analýzy"

Všechny díly a jejich části realizuje jako vlastní osobní dědictví, které ve vás po celou dobu skrze vaše myšlenky skládá. Seznam poznání, akcí, slov, pocitů. „Žádám vás…,“ říká každým dílem. (Petr Borkovec, z nepublikované básně Kotvař věnované K. K.) Krištof Kintera/ Výsledky analýzy, autor František Skála.
Anotace knihy " Krištof Kintera/ Výsledky analýzy, autor František Skála"

Krištof Kintera (1973) je znám nejen jako výtvarník, ale také jako kurátor a člen uskupení Skrytá tvůrčí jednotka. Určující je jeho schopnost reagovat na problémy doby, dnes již emblematická jsou díla Plumbař, Mluviči, Spotřebiče nebo nedávná upomínka sebevrahům Z vlastního rozhodnutí – Memento mori. Přesvědčivost a naléhavost Kinterovy práce má původ v jeho neúnavném dialogu s každodenností, ve vytrvalém ohledávání vztahu zjevného a skrytého a odhalování absurdity ve zdánlivě samozřejmých situacích. Monografie, uvozená studií Karla Srpa a doplněná Kinterovým rozhovorem s Marianou Serranovou, shrnuje umělcovu samostatnou tvorbu od poloviny 90. let do současnosti, představuje autorův široký záběr jdoucí od akcí ve veřejném prostoru až po jeho kontinuální reflexe média sochy.

Samozřejmostí je stručná biografie a soupis samostatných i skupinových výstav. Kniha vychází ve dvoujazyčné podobě (česko-anglické)..
Arbor Vitae

Obsah knihy: Krištof Kintera/ Výsledky analýzy

Krištof Kintera/ Výsledky analýzy - examplesKrištof Kintera/ Výsledky analýzy - examplesKrištof Kintera/ Výsledky analýzy - examplesKrištof Kintera/ Výsledky analýzy - examplesKrištof Kintera/ Výsledky analýzy - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz