Inside Out: Jiří David

Autor
InformaceČesky, 2006
PopisVýběr z mnohostranné výtvarné produkce Jiřího Davida (1956), vedoucího ateliéru konceptuální a intermediální tvorby pražské VŠUP, představuje autorovy…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelKant
ISBN80-86970-04-2
EAN9788086970042
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost1.36 Kg
Rozměr285x230 mm
Vazbapevná
Počet stran207

Bližší informace o knize "Inside Out: Jiří David"

Výběr z mnohostranné výtvarné produkce Jiřího Davida (1956), vedoucího ateliéru konceptuální a intermediální tvorby pražské VŠUP, představuje autorovy důležité fotografické soubory. Inside Out: Jiří David, autor kolektiv autorů.


Anotace knihy " Inside Out: Jiří David, autor kolektiv autorů"

Umělec využívá fotografii pro realizaci svých konceptuálních projektů. V duchu postmoderny mění vizuální média podle charakteru problematiky, která je pro něj právě inspirativní - manipuluje s fotografickým pozitivem i negativem, vytváří inscenované tematické cykly. Malíř, fotograf a vizuální umělec Jiří David patří k nejvýraznějším a zároveň nejsvébytnějším představitelům české scény. Pohybuje se na ní již dobrých třicet let a překvapuje ji svou činorodostí, překračuje její lokální kontext, a tím jako jeden z mála přispívá k jejímu faktickému zapojení do mezinárodních souvislostí..
Kant

Obsah knihy: Inside Out: Jiří David

Inside Out: Jiří David - examplesInside Out: Jiří David - examplesInside Out: Jiří David - examplesInside Out: Jiří David - examplesInside Out: Jiří David - examplesInside Out: Jiří David - examples

Omlouváme se našim zákazníkům, vzhledem k dovolené objednávky od 30.7. do 8.8.2021 budou expedovány ihned 9.8.2021. Většinu zboží máme skladem.

Děkujeme za pochopení