Dalí - Barevný příběh Salvadora Dalího

Autor
InformaceČesky, 2011
PopisSalvador Dalí byl jedním z největších umělců 20. století, génius s jedinečným pohledem na svět. Byl znám díky své účasti v surrealistickém hnutí, s je…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelComputer Press
ISBN8025128954
EAN9788025128954
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost1.52 Kg
Rozměr265x305 mm
Vazbavázaná s laminovaným potahem
Počet stran88

Bližší informace o knize "Dalí - Barevný příběh Salvadora Dalího"

Salvador Dalí byl jedním z největších umělců 20. století, génius s jedinečným pohledem na svět. Byl znám díky své účasti v surrealistickém hnutí, s jejímiž představiteli měl časté spory. Odmítal přijmout stanovené hranice a velmi rád vzdoroval konvencím. V této knize máte možnost poznat události, lidi a místa, která ho ovlivňovala, a prozkoumat rozmanitost díla, které dokládá 160 ilustrací a 20 vložených faksimilií. Dalí - Barevný příběh Salvadora Dalího, autor Montse Aguerová.


Anotace knihy " Dalí - Barevný příběh Salvadora Dalího, autor Montse Aguerová"

Salvador Dalí byl jedním z největších umělců 20. století, génius s jedinečným pohledem na svět. Byl znám díky své účasti v surrealistickém hnutí, s jejímiž představiteli měl časté spory. Odmítal přijmout stanovené hranice a velmi rád vzdoroval konvencím. V této knize máte možnost poznat události, lidi a místa, která ho ovlivňovala, a prozkoumat rozmanitost díla, které dokládá 160 ilustrací a 20 vložených faksimile, které si můžete z knihy vytáhnout a prohlédnout si je z blízka jako např.: Dalího studentský průkaz Dopisy Dalímu od André Bretona a Federica Garcíi Lorcy Poznámky k fi lmu s bratry Marxovými Úryvek z Vogue Úryvek z rukopisu Metamorfózy Narcise Originální návrh pro sochy ze šperků a řadu dalších.architektonické styly z celého světa - Vysvětluje původ a funkci architektonických detailů, jako jsou podlahy, dveře, stropy, oblouky, brány a okapy - Uvádí světové nejslavnější budovy včetně mnohých ze seznamu Světového kulturního dědictví UNESCO, stejně jako méně známé stavby - Zahrnuje více jak 500 plně barevných fotografií interiérových a exteriérových pohledů a detailů staveb - Obsahuje více jak 60 originálních a vysoce detailních ilustrací.
Computer Press

Listování v knize: Dalí - Barevný příběh Salvadora Dalího

Obsah knihy [pdf; 0,1 MB]
Ukázková kapitola [pdf; 0,1 MB]

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz