Vladimír Škoda / Harmonices Mundi: Johannes Kepler

Autor
InformaceČesky, 2018
PopisKatalog vydaný u příležitosti výstavy Vladimír Škoda / Harmonices Mundi: Johannes Kepler pořádané v Zámku Troja (http://www.ghmp.cz/vladimir-skoda-har…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
499
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelGalerie hlavního města Prahy
ISBN978-80-7010-138-4
EAN9788070101384
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.80 Kg
Rozměr210×250 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran80

Bližší informace o knize "Vladimír Škoda / Harmonices Mundi: Johannes Kepler"

Katalog vydaný u příležitosti výstavy Vladimír Škoda / Harmonices Mundi: Johannes Kepler pořádané v Zámku Troja (http://www.ghmp.cz/vladimir-skoda-harmonices-mundi-johannes-kepler/) Vladimír Škoda / Harmonices Mundi: Johannes Kepler, autor Magdalena Juříková.


Anotace knihy " Vladimír Škoda / Harmonices Mundi: Johannes Kepler, autor Magdalena Juříková"

Sochař Vladimír Škoda působí ve Francii, nicméně do vlasti se vrací poměrně často a jeho díla nejsou českému publiku zcela neznámá. Doposud však jeho tvorba nebyla představena komplexněji, a tak ve spolupráci s Museem Kampa vznikl projekt, který se pokusí shrnout základní linie jeho díla v dosud nebývalém měřítku. Vladimír Škoda pracuje s abstraktními formami, které jsou inspirovány především kosmickými tělesy a s nimi souvisejícími teoriemi. Jeho tvorba byla v minulosti často exponována v historických interiérech i exteriérech, kde tvořila atraktivní kontrast zejména ke středověkému tvarosloví v kameni. V zámku Troja jeho práce používající chladné kovové materiály, zejména pak ocel a nerez, povedou dialog s bohatou strukturou barokní výzdoby i přírodní scenérie v zahradách..
Galerie hlavního města Prahy

Obsah knihy: Vladimír Škoda / Harmonices Mundi: Johannes Kepler

Vladimír Škoda / Harmonices Mundi: Johannes Kepler - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz