Pavel Mrkus. Another Time

Autor: Česky2016Univerzita J.E.Purkyně

Katalog ke stejnojmenné výstavě v Galerií moderního umění v Roudnici nad Labem v roce 2016.

275 
včetně dph
skladem
Název: Pavel Mrkus. Another Time  ISBN: 978-80-7414-999-3  Jazyk: Česky  Rok:   EAN: 9788074149993  Hmotnost: 0.25 kg  Vazba: V4, šitá  Počet stran: 112  Rozměr: 200x245  Nakladatel: Univerzita J.E.Purkyně
  • Doprava od 115 Kč
  • Výdejní místa od 89 Kč
  • Osobní odběr ZDARMA
  • Doprava ZDARMA od 2900 Kč
informace ke knize

Detail knihy ~ Pavel Mrkus. Another Time, Nina Michlovská, Pavel Mrkus

“České designérské studio LLEV, které v roce 2014 založili Marcel a Eva Mochalovi, patří k silné generaci tuzemských produktových a interiérových designérů. V jejich kreativním příběhu je otisknuta stopa vývoje domácího designu obecně, který se za posledních 15 let zásadním způsobem emancipoval.” (Adam Štěch, teoretik designu)

“Čtenáře knihy čeká šest odborných reflexí osobností z řad teoretiků, kurátorů i publicistů, kteří vyzdvihují hodnoty, jež se celých patnáct let tvorbou studia LLEV prolínají – citlivost, intuici, lokálnost, řemeslnost, ornamentálnost, efektnost i efektivnost, ojedinělé snoubení estetiky s funkcí a emocí s etikou.” (Danica Kovářová, šéfredaktorka Dolce Vita)

“Vizuální deník Showcase je strhující a rafinovaně pestrou, uhrančivou knihou (…) Celkově tento knižní počin působí neotřele, svěže, dynamicky a vřele. Inspiruje ke kreativní odvaze a současně vybízí k citlivému respektu svého okolí, ať už se jedná o přírodu či o místní kulturní tradice.” (Veronika Marešová, kurátorka GASK)

Pavel Mrkus. Another Time