Fotografie nového milénia

Autor
InformaceČesky, 2021
PopisFotografie nového milénia: Od Technických mutací k poetice autorské tvorby. Pocta pedagogické a tvůrčí práci prof. Miroslava Vojtěchovského.
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
1 870
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelFakulta umění a designu Univerzity J. E. Purkyně
ISBN978-80-7561-301-1
EAN9788075613011
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost2.50 Kg
Rozměr260x320
Vazbabrožovaná s klopou
Počet stran456

Bližší informace o knize "Fotografie nového milénia"

Fotografie nového milénia: Od Technických mutací k poetice autorské tvorby. Pocta pedagogické a tvůrčí práci prof. Miroslava Vojtěchovského. Fotografie nového milénia, autor Marian Beneš, ed..


Anotace knihy " Fotografie nového milénia, autor Marian Beneš, ed."

Na přelomu tisíciletí stál u dynamického přerodu analogové fotografie do digitálního procesu tandem Vojtěchovský–Beneš. V této knize je skrze tvůrčí práci a teoretickou reflexi zkoumán vliv nových technologií na tradici oboru i na nastupující generaci mladých autorů, kteří na tuto dvojici navázali. Publikace obsahuje mimo jiné nejúplnější sebraný soubor statí prof. Miroslava Vojtěchovského věnujících se komunikaci a myšlení obrazem a texty o scénologii obrazu i práci s barvou v digitálním prostředí dr. Mariana Beneše. Prostřednictvím ukázek tvorby pedagogů, studentů a absolventů ateliéru Aplikovaná a reklamní fotografie FUD UJEP kniha naznačuje možné způsoby vývoje soudobé vizuální tvorby.

Editor knihy Marian Beneš převzal v Římě ocenění BEST PUBLISHER 2022 v evropské soutěži FEP – European Photo Book Award. Komise ocenila publikaci tímto zněním: „With editorial elegance, this book illustrates how the younger generation are using their creative skills in communication.“.
Fakulta umění a designu Univerzity J. E. Purkyně

Obsah knihy: Fotografie nového milénia

Fotografie nového milénia - examplesFotografie nového milénia - examplesFotografie nového milénia - examplesFotografie nového milénia - examplesFotografie nového milénia - examplesFotografie nového milénia - examplesFotografie nového milénia - examplesFotografie nového milénia - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz