Pavel Kopřiva: Hand-book

Autor
InformaceČesky, 2010
PopisKatalog autorské tvorby vizuálního umělce a vedoucího ateliéru Interaktivní média na ústecké FUD UJEP Pavla Kopřivy
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
165
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelFakulta umění a designu Univerzity J. E. Purkyně
ISBN978-80-7414-249-9
EAN9788074142499
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.45 Kg
Rozměr120 x 170
Vazbabrožovaná
Počet stran112

Bližší informace o knize "Pavel Kopřiva: Hand-book"

Katalog autorské tvorby vizuálního umělce a vedoucího ateliéru Interaktivní média na ústecké FUD UJEP Pavla Kopřivy Pavel Kopřiva: Hand-book, autor Michal Koleček, Jaroslav Polanecký, Pavel Kopřiva.


Anotace knihy " Pavel Kopřiva: Hand-book, autor Michal Koleček, Jaroslav Polanecký, Pavel Kopřiva"

“České designérské studio LLEV, které v roce 2014 založili Marcel a Eva Mochalovi, patří k silné generaci tuzemských produktových a interiérových designérů. V jejich kreativním příběhu je otisknuta stopa vývoje domácího designu obecně, který se za posledních 15 let zásadním způsobem emancipoval.” (Adam Štěch, teoretik designu)

“Čtenáře knihy čeká šest odborných reflexí osobností z řad teoretiků, kurátorů i publicistů, kteří vyzdvihují hodnoty, jež se celých patnáct let tvorbou studia LLEV prolínají – citlivost, intuici, lokálnost, řemeslnost, ornamentálnost, efektnost i efektivnost, ojedinělé snoubení estetiky s funkcí a emocí s etikou.” (Danica Kovářová, šéfredaktorka Dolce Vita)

“Vizuální deník Showcase je strhující a rafinovaně pestrou, uhrančivou knihou (…) Celkově tento knižní počin působí neotřele, svěže, dynamicky a vřele. Inspiruje ke kreativní odvaze a současně vybízí k citlivému respektu svého okolí, ať už se jedná o přírodu či o místní kulturní tradice.” (Veronika Marešová, kurátorka GASK).
Fakulta umění a designu Univerzity J. E. Purkyně

Obsah knihy: Pavel Kopřiva: Hand-book

Pavel Kopřiva: Hand-book - examplesPavel Kopřiva: Hand-book - examplesPavel Kopřiva: Hand-book - examplesPavel Kopřiva: Hand-book - examplesPavel Kopřiva: Hand-book - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz