Michaela Thelenová. Na konci světa

Autor
InformaceČesky, 2014
PopisKatalog ke stejnojmenné výstavě v Galerií moderního umění v Roudnici nad Labem v roce 2016.
více informací
Dostupnostdo týdne
Cena s DPH
275
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelFakulta umění a designu Univerzity J. E. Purkyně
ISBN978-80-7414-752-4
EAN9788074147524
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.25 Kg
Rozměr190x260
Vazbavázaná
Počet stran197

Bližší informace o knize "Michaela Thelenová. Na konci světa"

Katalog ke stejnojmenné výstavě v Galerií moderního umění v Roudnici nad Labem v roce 2016. Michaela Thelenová. Na konci světa, autor Michal Koleček, Zdena Kolečkovás.


Anotace knihy " Michaela Thelenová. Na konci světa, autor Michal Koleček, Zdena Kolečkovás"

“České designérské studio LLEV, které v roce 2014 založili Marcel a Eva Mochalovi, patří k silné generaci tuzemských produktových a interiérových designérů. V jejich kreativním příběhu je otisknuta stopa vývoje domácího designu obecně, který se za posledních 15 let zásadním způsobem emancipoval.” (Adam Štěch, teoretik designu)

“Čtenáře knihy čeká šest odborných reflexí osobností z řad teoretiků, kurátorů i publicistů, kteří vyzdvihují hodnoty, jež se celých patnáct let tvorbou studia LLEV prolínají – citlivost, intuici, lokálnost, řemeslnost, ornamentálnost, efektnost i efektivnost, ojedinělé snoubení estetiky s funkcí a emocí s etikou.” (Danica Kovářová, šéfredaktorka Dolce Vita)

“Vizuální deník Showcase je strhující a rafinovaně pestrou, uhrančivou knihou (…) Celkově tento knižní počin působí neotřele, svěže, dynamicky a vřele. Inspiruje ke kreativní odvaze a současně vybízí k citlivému respektu svého okolí, ať už se jedná o přírodu či o místní kulturní tradice.” (Veronika Marešová, kurátorka GASK).
Fakulta umění a designu Univerzity J. E. Purkyně

Obsah knihy: Michaela Thelenová. Na konci světa

Michaela Thelenová. Na konci světa - examplesMichaela Thelenová. Na konci světa - examplesMichaela Thelenová. Na konci světa - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz