Metafora a médium

Autor
InformaceČesky, 2019
PopisTématem publikace jsou vztahy mezi metaforou a způsobem materializace ideje ve výtvarném díle. Text autorky analyzuje způsoby použitého média na vybra…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelFakulta umění a designu Univerzity J. E. Purkyně
ISBN978-80-7561-176-5
EAN9788075611765
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.25 Kg
Rozměr150x210
Vazbabrožovaná
Počet stran200

Bližší informace o knize "Metafora a médium"

Tématem publikace jsou vztahy mezi metaforou a způsobem materializace ideje ve výtvarném díle. Text autorky analyzuje způsoby použitého média na vybraných dílech současných autorů výtvarné umělecké scény jak v Čechách, tak ve světě: Kathariny Grosse, Juliana Rosefelda, Marcuse Huemera, Eberharda Havekosta, Richarda Deacona, Michala Rataje, Jindřicha Zeithamla, Anny Hulačové, Britty Marakatt-Labby a Qiu Zhijie. Metafora a médium, autor Kateřina Dytrtová.


Anotace knihy " Metafora a médium, autor Kateřina Dytrtová"

Jedná se o selekci z významných výstavních projektů nedávné doby v Galerii Rudolfinum, ve Veletržním paláci, v prostorách Galerie hlavního města Prahy, také o díla vystavená na Benátském bienále v roce 2015 či na poslední kasselské Documentě 14 v roce 2017. Publikace je určena studentům tvůrčích disciplín, ale také kurátorům či učitelům, kteří díla interpretují, odborné veřejnosti a zájemcům o obor umění..
Fakulta umění a designu Univerzity J. E. Purkyně

Obsah knihy: Metafora a médium

Metafora a médium - examplesMetafora a médium - examplesMetafora a médium - examples

Omlouváme se našim zákazníkům, vzhledem k dovolené objednávky od 30.7. do 8.8.2021 budou expedovány ihned 9.8.2021. Většinu zboží máme skladem.

Děkujeme za pochopení