Velká kniha fotografování aktů

Autor
InformaceČesky, 2014
PopisVydejte se na výpravu po utajených krajinách lidského těla a zkuste jej odhalit vlastním neotřelým způsobem. Fotografický akt je sice velmi populární,…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelComputer Press
ISBN9788025131992
EAN9788025131992
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.69 Kg
Rozměr210x235 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran200

Bližší informace o knize "Velká kniha fotografování aktů"

Vydejte se na výpravu po utajených krajinách lidského těla a zkuste jej odhalit vlastním neotřelým způsobem. Fotografický akt je sice velmi populární, ale také obtížný žánr – nechte se tedy inspirovat prací profesionálů a osvojte si nezbytné postupy, aby se i na vašich snímcích objevilo něco víc než jen prvoplánová nahota. Velká kniha fotografování aktů, autor Louis Benjamin.


Anotace knihy " Velká kniha fotografování aktů, autor Louis Benjamin"

Zkušený fotograf prosazuje neakademický a moderní přístup, který vám představí na celé řadě výjimečných záběrů. Kniha vás pak provede nejen nezbytnými základy kompozice, svícení, pózování a postprodukce, ale především vám pomůže při hledání jedinečného přístupu k umělecké interpretaci. Na závěr se pak v rozhovorech s několika mistry oboru dočtete, jak probíhá fotografování pod jejich vedením a jakým způsobem o své práci přemýšlí. V knize se mimo jiné dozvíte jak:
- Rozumět klasickým i netradičním způsobům zobrazování těla
- Komponovat, nasvítit scénu a zvolit vhodné barevné podání
- Hledat modely a komunikovat s nimi během fotografování
- Vybrat fotografickou techniku a využít její vlastnosti na maximum
- Zpracovat pořízené snímky v počítači pro tisk a další použití

O autorovi:
Louis Benjamin se kromě fotografování aktů věnuje především uměleckým portrétům a reklamním snímkům. Bohaté zkušenosti využívá jako lektor kurzů o fotografických technikách, které vede na proslulé akademii International Center of Photography v New Yorku. Jeho fotografie jsou součástí sbírek řady galerií a pravidelně se s nimi také účastní prestižních soutěžních přehlídek..
Computer Press

Obsah knihy: Velká kniha fotografování aktů

Velká kniha fotografování aktů - examplesVelká kniha fotografování aktů - examplesVelká kniha fotografování aktů - examplesVelká kniha fotografování aktů - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz