Robert Vano: Memories

Autor
InformaceČesky, 2016
PopisKniha fotografických vzpomínek Roberta Vana je sestavena z více než sto devadesáti snímků, pocházejících z archivu fotografa. Česky, anglicky.
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
1 490
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelSlovart
ISBN9788075292650
EAN9788075292650
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost1.96 Kg
Rozměr300 × 300 mm
Vazbavázaná
Počet stran224

Bližší informace o knize "Robert Vano: Memories"

Kniha fotografických vzpomínek Roberta Vana je sestavena z více než sto devadesáti snímků, pocházejících z archivu fotografa. Česky, anglicky. Robert Vano: Memories, autor Robert Vano.


Anotace knihy " Robert Vano: Memories, autor Robert Vano"

Kromě černobílých fotografií tu umělec poprvé zveřejňuje také barevné snímky. Významná část této velkolepé kolekce vznikla v New Yorku, Paříži, Miláně a dalších destinacích. Kniha přináší průřez jeho tvorbou od roku 1968 až po současnost, nikoli však tradičně v chronologickém pořadí, ale na základě asociací samotného autora. Memories jsou výjimečnou fotografickou publikací, která je určena fanouškům díla Roberta Vana i všem milovníkům klasické a módní fotografie..
Slovart

Obsah knihy: Robert Vano: Memories

Robert Vano: Memories - examplesRobert Vano: Memories - examplesRobert Vano: Memories - examplesRobert Vano: Memories - examplesRobert Vano: Memories - examplesRobert Vano: Memories - examplesRobert Vano: Memories - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz