The Platinum Collection

Autor
InformaceAnglicky, 2009
PopisVýpravná a rozsáhlá monografie světoznámého módního a reklamního fotografa Roberta Vano poprvé shrnuje v reprezentativní kolekci nejlepší fotografie z…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelKarmášek
ISBN9788087101162
EAN9788087101162
JazykAnglicky
Rok vydání
Hmotnost2.04 Kg
Rozměr245 × 294 mm
Vazbavázaná
Počet stran288

Bližší informace o knize "The Platinum Collection"

Výpravná a rozsáhlá monografie světoznámého módního a reklamního fotografa Roberta Vano poprvé shrnuje v reprezentativní kolekci nejlepší fotografie z jeho volné tvorby. Vyšla u příležitosti stejnojmenné výstavy v pražské výstavní síni Mánes, kterou připravila na srpen 2009 Leica Gallery Prague. The Platinum Collection, autor Robert Vano.


Anotace knihy " The Platinum Collection, autor Robert Vano"

Publikace obsahuje na dvě stě originálům maximálně věrných a speciálním postupem tištěných reprodukcí obrazů, které Robert Vano ručně zhotovuje pro galerijní účely. Pro maximální životnost a výtvarný účinek přitom používá speciální bezcelulózový bavlněný papír a vyvolávací proces na bázi platiny a paladia. Předem speciálně připravené negativy jsou na tuto emulzi kopírovány kontaktním způsobem pro zachování maxima detailů a co nejbohatší škály polotónů. Výsledný dojem je v nejvyšší možné míře zachován i v naší publikaci.
Tematicky kniha obsahuje fotografie z oblasti mužského i ženského portrétu a aktu, ale i módu, snová zátiší a architektonická, většinou pražská, zákoutí. Publikaci byla věnována mimořádná péče i po stránce grafické a typografické.
Vychází v české a anglické mutaci.
Karmášek


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz