Paris, Praha, etc...

Autor
InformaceČesky, 2020
PopisMichael Wellner Pospíšil působil dlouhá léta jako kulturní diplomat ve Francii. Fotografování však bylo vždy jeho bytostnou potřebou. Jak výstižně vyj…
více informací
Dostupnostdo týdne
Cena s DPH
490
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelKant
ISBN9788074373091
EAN9788074373091
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.90 Kg
Rozměr230x210 mm
Vazbavázaná
Počet stran152

Bližší informace o knize "Paris, Praha, etc..."

Michael Wellner Pospíšil působil dlouhá léta jako kulturní diplomat ve Francii. Fotografování však bylo vždy jeho bytostnou potřebou. Jak výstižně vyjádřil Vladimír Birgus v úvodu knihy Pospíšilových fotografií: Michael vidí více než většina lidí. Paris, Praha, etc..., autor Pospíšil Michael W..


Anotace knihy " Paris, Praha, etc..., autor Pospíšil Michael W."

Jeho fotografie městských zákoutí, obrazců na oprýskaných zdech, letmých setkání v kavárnách a barech, zrcadlení několika souběžných pouličních dějů či zdánlivě obyčejných objektů a věcí, které v neustálém spěchu míjíme bez povšimnutí, poskytují vedle své nesporné výtvarné hodnoty široký prostor pro diváckou interpretaci. Ačkoli Pospíšil nezapře své vzdělání filmového dokumentaristy i zkušenost s humanistickou fotografií, některé jeho snímky jsou mnohdy spíše abstraktními obrazy. Pospíšilovy fotografie lze označit i za svébytné deníkové záznamy, jejichž autor tak nalezl způsob, jak sdílet svůj prožitek ze světa. Zcela nevšední publikaci osobitých barevných i černobílých fotografií doprovází rozhovor s jejich podobně nevšedním a osobitým autorem..
Kant


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz