Logo - nápad, návrh, realizace

Autor
InformaceČesky, 2010
PopisPřední světový grafik specializující se na tvorbu log sesbíral praktické rady získané bohatou zkušeností a hutnou čtivou formou přehledně tematicky us…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelComputer Press
ISBN8025131510
EAN9788025131510
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.55 Kg
Rozměr167x225 mm
Vazbabrožovaná, šitá nitmi
Počet stran216

Bližší informace o knize "Logo - nápad, návrh, realizace"

Přední světový grafik specializující se na tvorbu log sesbíral praktické rady získané bohatou zkušeností a hutnou čtivou formou přehledně tematicky uspořádal do knižní podoby. Provede vás kompletním procesem tvorby značky od prvních kontaktů s klientem přes náčrty a myšlenkové mapy až po tipy, jak zajistit výslednému návrhu dlouhověkost. Nechybí ani řešení obvyklých problémů a odpovědi na nejčastější otázky. Logo - nápad, návrh, realizace, autor David Airey.


Anotace knihy " Logo - nápad, návrh, realizace, autor David Airey"

Atraktivní vizuální identita patří často mezi to nejcennější, co moderní firma vlastní. Grafik musí ve svém návrhu vystihnout její hodnoty, filozofii či obor činnosti, a přitom by měl výsledný logotyp být použitelný pro nejrůznější média a přetrvat desetiletí. Je v tom něco umu, velká dávka píle a především léty nastřádané know-how. Přední světový grafik specializující se na tvorbu log právě to nejcennější – praktické rady získané bohatou zkušeností – sesbíral a hutnou čtivou formou přehledně tematicky uspořádal do knižní podoby. Provede vás kompletním procesem tvorby značky od prvních kontaktů s klientem přes náčrty a myšlenkové mapy až po tipy, jak zajistit výslednému návrhu dlouhověkost. Nechybí ani řešení obvyklých problémů a odpovědi na nejčastější otázky. S knihou se mimo jiné naučíte: - Skloubit představy klienta s vaším přístupem - Připravovat prvotní náčrty a využívat myšlenkové mapy - Dodržovat hlavní zásady, které by měl úspěšný návrh splňovat - Stanovit a prosadit adekvátní cenu i harmonogram návrhu - Hledat inspiraci a udržovat vlastní motivaci O autorovi: David Airey, grafický designér ze Severního Irska, je identitou značek fascinován již od 90. let. Za tu dobu nashromáždil impozantní seznam klientů z celého světa. Vede dva populární blogy věnované grafickému návrhářství, logodesignlove.com a a davidairey.com s milionovou měsíční návštěvností..
Computer Press


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz