Logo - nápad, návrh, realizace

Autor: Česky2010Computer Press

Přední světový grafik specializující se na tvorbu log sesbíral praktické rady získané bohatou zkušeností a hutnou čtivou formou přehledně tematicky uspořádal do knižní podoby. Provede vás kompletním procesem tvorby značky od prvních kontaktů s klientem přes náčrty a myšlenkové mapy až po tipy, jak zajistit výslednému návrhu dlouhověkost. Nechybí ani řešení obvyklých problémů a odpovědi na nejčastější otázky.

Již není v prodeji
Název: Logo - nápad, návrh, realizace  ISBN: 8025131510  Jazyk: Česky  Rok:   EAN: 9788025131510  Hmotnost: 0.55 kg  Vazba: brožovaná, šitá nitmi  Počet stran: 216  Rozměr: 167x225 mm  Nakladatel: Computer Press
informace ke knize

Detail knihy ~ Logo - nápad, návrh, realizace, David Airey

Atraktivní vizuální identita patří často mezi to nejcennější, co moderní firma vlastní. Grafik musí ve svém návrhu vystihnout její hodnoty, filozofii či obor činnosti, a přitom by měl výsledný logotyp být použitelný pro nejrůznější média a přetrvat desetiletí. Je v tom něco umu, velká dávka píle a především léty nastřádané know-how. Přední světový grafik specializující se na tvorbu log právě to nejcennější – praktické rady získané bohatou zkušeností – sesbíral a hutnou čtivou formou přehledně tematicky uspořádal do knižní podoby. Provede vás kompletním procesem tvorby značky od prvních kontaktů s klientem přes náčrty a myšlenkové mapy až po tipy, jak zajistit výslednému návrhu dlouhověkost. Nechybí ani řešení obvyklých problémů a odpovědi na nejčastější otázky. S knihou se mimo jiné naučíte: - Skloubit představy klienta s vaším přístupem - Připravovat prvotní náčrty a využívat myšlenkové mapy - Dodržovat hlavní zásady, které by měl úspěšný návrh splňovat - Stanovit a prosadit adekvátní cenu i harmonogram návrhu - Hledat inspiraci a udržovat vlastní motivaci O autorovi: David Airey, grafický designér ze Severního Irska, je identitou značek fascinován již od 90. let. Za tu dobu nashromáždil impozantní seznam klientů z celého světa. Vede dva populární blogy věnované grafickému návrhářství, logodesignlove.com a a davidairey.com s milionovou měsíční návštěvností.

Logo - nápad, návrh, realizace