Jak na působivý grafický design

Autor
InformaceČesky, 2013
PopisChcete-li vytvářet vlastní působivé grafické materiály, nestačí pouze znát příslušný grafický program. Potřebujete vědět, jak vzájemně rozmístit jedno…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelComputer Press
ISBN9788025131183
EAN9788025131183
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.60 Kg
Rozměr168 × 225 mm
Vazbabrožovaná lepená
Počet stran176

Bližší informace o knize "Jak na působivý grafický design"

Chcete-li vytvářet vlastní působivé grafické materiály, nestačí pouze znát příslušný grafický program. Potřebujete vědět, jak vzájemně rozmístit jednotlivé prvky, jak vhodně kombinovat barvy, jaká písma zvolit tak, aby byl výsledný návrh funkční a vypadal profesionálně. Jak na působivý grafický design, autor John McWade.


Anotace knihy " Jak na působivý grafický design, autor John McWade"

Zkušený grafik po dvacet let vydávání časopisu Before and After shromažďoval ty nejlepší zákonitosti, postupy a triky, kterými snadno docílíte, aby vaše práce byla nejen esteticky vyvážená, ale hlavně na první pohled zaujala a nesla jasně čitelné a přesvědčivé sdělení. Aniž byste museli memorovat leckdy neuchopitelné teoretické konstrukty, budou vaše grafické návrhy prostě fungovat. S knihou se mimo jiné naučíte: - Vytvořit layout webové stránky, brožury, plakátu nebo třeba vizitky - Volit vhodné proporce jednotlivých prvků ve vzájemné harmonii - Vybírat přitažlivá barevná schémata pro každou příležitost - Přiřadit návrhu odpovídající písmo, pracovat s jeho stylem a kontrastem - Sestavit atraktivní grafiku celé stránky pomocí jediné fotografie - Používat ořez a blok textu coby tvůrčí nástroj navozující příběh - Ovládnout techniky zvýraznění ústředního prvku v návrhu - Navrhovat obálky, booklety, brožury, letáky, loga a webová záhlaví Třetí část knihy obsahuje kompletní grafické projekty, které vás povedou procesem tvorby od prázdné stránky až do konce. O autorovi: John McWade coby známý grafik, učitel a autor pracuje v oblasti grafického designu a DTP již více než 25 let. V 80. letech založil jedno z prvních DTP studií na světě, které využívalo k přípravě grafických materiálů počítače. Je šéfredaktorem populárního magazínu Before and After, který čtenářům na názorných příkladech radí, jak jejich vizuální díla neustále vylepšovat..
Computer Press

Obsah knihy: Jak na působivý grafický design

Jak na působivý grafický design - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz