Setkávání

Sleva 20%
Autor
InformaceČesky, 2015
PopisStudie o středověkém umění věnované Kláře Benešovské. česky, slovensky, anglicky, německy, italsky, francouzsky, anglická resumé
více informací
Dostupnostskladem u partnera
Běžná cena400 Kč - SLEVA 20%
Cena s DPH
320
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelArtefactum
ISBN9788086890753
EAN9788086890753
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.37 Kg
Rozměr175x246
Vazbavázaná
Počet stran343

Bližší informace o knize "Setkávání"

Studie o středověkém umění věnované Kláře Benešovské. česky, slovensky, anglicky, německy, italsky, francouzsky, anglická resumé Setkávání, autor kol., Jan Chlíbec (ed.) a Zoë Opačić (ed.).


Anotace knihy " Setkávání, autor kol., Jan Chlíbec (ed.) a Zoë Opačić (ed.)"

Předkládaná kniha textů si klade za cíl představit středověké umění z různých úhlů v celé šíři, bohatosti a pestrosti, obsahuje studie ke středověké architektuře, sochařství, deskové, nástěnné a knižní malbě i uměleckému řemeslu. Tématika textů je nejen česká, ale zahrnuje v širokém geografickém rozpětí evropskou středověkou kulturu v rozmezí několika staletí. Do knihy přispěli svými texty kromě českých a slovenských badatelů také přední vědci z Francie, Německa, Švýcarska, Anglie, Polska a Maďarska. Svorníkem tohoto badatelského úsilí je osobnost Kláry Benešovské, významné medievalistky zejména v oblasti středověké architektury a též neúnavné organizátorky vědeckého života, jejíž zásluhou se šíří poznání českého středověkého umění také v evropských odborných kruzích. Kniha je vybavena bohatým obrazovým doprovodem, rozsáhlým rejstříkem, kompletní bibliografií Kláry Benešovské a anglickými resumé..
Artefactum


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz