Libellus Amicorum Beket Bukovinská

Autor
InformaceČesky, 2013
PopisVýznamnou publikací, kterou Ústav dějin umění AV ČR v roce 2013 vydal, je obsáhlý sborník připravený k životnímu jubileu Beket Bukovinské, mezinárodně…
více informací
Dostupnostskladem u partnera
Cena s DPH
290
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelArtefactum
ISBN978-80-86890-62-3
EAN9788086890623
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.10 Kg
Rozměr230x180
Vazbabrožovaná
Počet stran335

Bližší informace o knize "Libellus Amicorum Beket Bukovinská"

Významnou publikací, kterou Ústav dějin umění AV ČR v roce 2013 vydal, je obsáhlý sborník připravený k životnímu jubileu Beket Bukovinské, mezinárodně uznávané specialistky na umělecké řemeslo doby císaře Rudolfa II. a na problematiku císařovy kunstkomory.Vydání 1., česky, anglicky, německy, česká a anglická resumé. Libellus Amicorum Beket Bukovinská, autor Lubomír Konečný – Lubomír Slavíček (edd.).


Anotace knihy " Libellus Amicorum Beket Bukovinská, autor Lubomír Konečný – Lubomír Slavíček (edd.)"

Do sborníku přispěly dvě desítky badatelů jak domácích (kromě obou editorů Polana Bregantová, Sylva Dobalová, Eliška Fučíková, Charlotta Kotíková, Vojtěch Lahoda, Martin Mádl, Ivan Muchka, Ivo Purš, Štěpán Vácha, Hana Seifertová, Petr Wittlich), tak zahraničních badatelů (Günter Irmscher, Lars Olof Larsson, Dorothy Limouze, Sergius Michalski, Jürgen Müller, Madelon Simons, Ilja Veldman, Thea Vignau-Wilberg, Jürgen Zimmer). Příspěvky se vesměs vážou k období císaře Rudolfa II. a umění jeho doby, takže na rozdíl od průřezových "Festschriftů" lze očekávat, že tento svazek se stane organickou součástí základní literatury pro budoucí rudolfinské bádání..
Artefactum

Listování v knize: Libellus Amicorum Beket Bukovinská

Obsah knihy [pdf; 0,1 MB]

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz