Labyrint revue 25–26/ Téma: Nová Evropa

Sleva 26%
Autor
InformaceČesky, 2010
PopisSoučasná světová literatura a výtvarné umění v tematicky vázaných číslech. "Nová Evropa" v titulu letošní Labyrint revue nemá být výrazem ideologicky …
více informací
Dostupnostskladem
Běžná cena195 Kč - SLEVA 26%
Cena s DPH
145
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelLabyrint
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.73 Kg
Rozměr200 x 280 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran256

Bližší informace o knize "Labyrint revue 25–26/ Téma: Nová Evropa"

Současná světová literatura a výtvarné umění v tematicky vázaných číslech. "Nová Evropa" v titulu letošní Labyrint revue nemá být výrazem ideologicky vyhraněného pohledu, ale naopak pokusem o co nejširší otevření tématu, jímž je současná Evropa jako celek, její tradice, identita i hrozby a příležitosti, jimž čelí. Labyrint revue 25–26/ Téma: Nová Evropa, autor kolektiv autorů.


Anotace knihy " Labyrint revue 25–26/ Téma: Nová Evropa, autor kolektiv autorů"

Výběr z obsahu - teoretické texty: Susan Sontagová, Svetlana Boymová, E. M. Cioran, Matei Calinescu, André Malraux, Alan Berger, Josef Vojvodík (rozhovor); současná světová literatura: Tom McCarthy, B. E. Ellis, J. A. Lindqvist, Régis Jauffret, Pedro Juan Gutiérrez, Pavel Sanejev, Maxim Biller ad.; česká a slovenská próza a eseje. např. Lubomír Martínek, Iva Pekárková, Miloš Urban, Vladimír Körner (rozhovor); texty o filmu, divadle, hudbě, komiks (Lars Sjunnesson) a barevné přílohy s profily výtvarníků: Dan Pitín, skupina Rafani, Thomas Zipp, Ulla von Brandenburg, Cyprien Gaillard, Markus Schinwald a rozhovor o výstavě Decadence Now! (Otto M. Urban)..
Labyrint


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz