Flash Art 51/2019

Autor
InformaceČesky, 2019
PopisFlash Art Czech & Slovak Edition je jediným domácím časopisem integrujícím českou a slovenskou uměleckou scénu. Jeho hlavním posláním je přinášet publ…
více informací
Dostupnostdo týdne
Cena s DPH
150
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelNadace Prague Biennale
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.35 Kg
Rozměr200 x 270 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran64

Bližší informace o knize "Flash Art 51/2019"

Flash Art Czech & Slovak Edition je jediným domácím časopisem integrujícím českou a slovenskou uměleckou scénu. Jeho hlavním posláním je přinášet publiku přehled aktuálních informací o světovém, českém a slovenském uměleckém dění. Systematicky se snaží podporovat rozvoj kritického a teoretického myšlení o současném umění i permanentní informační výměnu českého a slovenského výtvarného dění s mezinárodní uměleckou scénou. Flash Art 51/2019, autor kolektiv autorů.


Anotace knihy " Flash Art 51/2019, autor kolektiv autorů"

Uvedenie 51. čísla časopisu Flash Art Czech and Slovak Edition šéfredaktorkou Lýdiou Pribišovou. Témou nového čísla časopisu sú mágia a rituály.

Hosťami večera je skupina Artprospekt P.O.P. v diskusii s Vladimírom Beskidom.
Súčasťou programu je premietanie videí Veroniky Šrek Bromovej.

Zoskupenie Artprospekt P.O.P. (Ladislav Pagáč, Viktor Oravec a Milan Pagáč) realizovalo v rokoch 1979-85 takmer päťdesiat akcií – rituálov, ktoré vznikali zväčša v prírode a mimo oficiálnej scény. Ide o zásadný príspevok nielen do slovenského akčného umenia 20. storočia, niekde medzi Abramovićovými hraničnými akciami a Nitschovými „divadlami orgií a mystérií“.

Veronika Šrek Bromová je česká umelkyňa a fotografka, autorka priestorových inštalácii a objektov, kresieb a rituálnych performance. Pre jej tvorbu je charakteristické vizionárstvo založené na tele, farbe a prírodných materiáloch.

Flash Art Czech and Slovak Edition z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, ktorý je hlavným partnerom časopisu, Ministerstvo kultury České republiky a Státní fond kultury České republiky..
Nadace Prague Biennale

Obsah knihy: Flash Art 51/2019

Flash Art 51/2019 - examples

Omlouváme se našim zákazníkům, vzhledem k dovolené objednávky od 30.7. do 8.8.2021 budou expedovány ihned 9.8.2021. Většinu zboží máme skladem.

Děkujeme za pochopení