FLASH ART #59, 4 – 6/2021

Autor
InformaceČesky, 2021
PopisFlash Art Czech & Slovak Edition je jediným domácím časopisem integrujícím českou a slovenskou uměleckou scénu. Jeho hlavním posláním je přinášet publ…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
150
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelNadace Prague Biennale
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.35 Kg
Rozměr200 x 270 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran64

Bližší informace o knize "FLASH ART #59, 4 – 6/2021"

Flash Art Czech & Slovak Edition je jediným domácím časopisem integrujícím českou a slovenskou uměleckou scénu. Jeho hlavním posláním je přinášet publiku přehled aktuálních informací o světovém, českém a slovenském uměleckém dění. Systematicky se snaží podporovat rozvoj kritického a teoretického myšlení o současném umění i permanentní informační výměnu českého a slovenského výtvarného dění s mezinárodní uměleckou scénou. FLASH ART #59, 4 – 6/2021, autor kolektiv autorů.


Anotace knihy " FLASH ART #59, 4 – 6/2021, autor kolektiv autorů"

FEATURES › ? Výstava jako médium ? Mračna digitálního obsahu ? Proč umění? ? Milk and Honey ? Vedeni nenápadnou volavkou ? Juraj Gábor: Vytváram debnenie pre umenie ? Koaktivita: Mezi lidsky´m a ne-lidsky´m ? Hřiště jako venkovní galerie ? Roztomilé vražedkyně ? Mothers Artlovers proti červené kartě za mateřství ? Dětské zlobení a pubertální vzdor v tvorbě Ivarse Gravlejse ? Hodnota dětské čmáranice ? Čo sa kresbou všetko povie Ilustrácie detsky´ch kníh Milana Grygara a Dezidera Tótha ? Dvojité prehodnotenie práce otcov: Matej Gavula a Éva Mag ? Čím chceš byť? Umelec? Detská tvorba umelcov ? „Detsky´“ Roman Ondak.
Nadace Prague Biennale


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz